Společnost TRESCON Executive Search s.r.o. nabízí odborné znalosti, dlouholeté zkušenosti, efektivitu a transparentnost a to již od doby svého vzniku v roce 1978. S našimi pobočkami v Rakousku (Linz, St. Pölten), České republice (Brno), na Slovensku (Bratislava) a ve Slovinsku (Lublaň), jsme pro naše klienty partnerem pro získávání pracovníků, Executive Search a personální servis v mnoha projektech ve více než 30-ti zemích světa.

SALES MANAGER – Obchodní zástupce pro potravinářství

Naším klientem je zahraniční výrobce komponentů pro potravinářský průmysl. S mezinárodním zázemím a podporou velké nadnárodní skupiny vyvíjí a dodávají produkty pro nejlepší značky na trhu. Z důvodu dalšího rozvoje hledáme zkušeného člověka na pozici SALES MANAGER – Obchodní zástupce-potravinářství.

NÁPLŇ PRÁCE:

  • péče o stávající zákazníky a vyhledávání nových obchodních příležitostí v západní části České republiky (Čechy a část Moravy, ca. 70 % stávajících zákazníků, 30 % akvizice, oblast potravinářství)
  • identifikace potřeb zákazníků a navržení vhodných řešení
  • technická zákaznická podpora (plnění, výroba, výrobní pokyny, apod.)
  • spolupráce s výrobou společnosti, s produktovými manažery s cílem zajistit špičkový servis zákazníkům

VÁŠ PROFIL:

  • zkušenosti s prodejem v potravinářském průmyslu a znalost místního trhu
  • technické znalosti potravinářského průmyslu jsou výhodou
  • znalost angličtiny nebo němčiny na úrovni dorozumět se s kolegy v zahraničí
  • schopnost budovat dlouhodobé vztahy se zákazníky

NABÍZÍME:

  • zázemí společnosti s bohatou historií na trhu se zájem o další rozvoj
  • zaškolení v zahraničí
  • práce na home office a v terénu
  • služební automobil i k soukromým účelům

Vážení zájemci, pokud Vás náš inzerát zaujal, prosíme o zaslání Vašeho životopisu na uvedenou adresu. Tým, TRESCON.

Společnost
TRESCON Executive Search s.r.o.
Adresa
Středočeský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Zařazeno: Potravinářství, Prodej a obchod, Account Manager, Obchodní zástupce, Key Account Manager, Business Development Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.