To, co nás žene neustále kupředu, jsou inovační výrobky a naše úspěchy na mezinárodních trzích. Firma GRASS CZECH s.r.o. se řadí k předním světovým výrobcům nábytkového kování. Od roku 1996 je skupina GRASS součástí koncernu WÜRTH.
Pro posílení našeho týmu přijmeme kolegu/kolegyni na pozici:

PERSONALISTA / HR specialista

Co vás čeká

  • zodpovědnost za oblast náboru a HR marketingu
  • aktivní vyhledávání a oslovování potencionálních uchazečů, samostatné vedení celého procesu náboru, zajišťovat a organizovat výběrová řízení
  • vývoj náborových strategií a tvorba inzerátů v tisku, na internetových stránkách a sociálních médiích
  • konzultace pro zaměstnance a vedoucí pracovníky - dotazy v souvislosti s výkonem práce zaměstnance
  • spolupráce v oblasti školení a vzdělávání, plánování zvyšování kvalifikace zaměstnanců
  • administrativní práce personalisty, vedení potřebné dokumentace

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • ukončené SŠ/VŠ vzdělání
  • zkušenost s personálními náborovými systémy a vyhledáváním zaměstnanců i přes sociální média
  • znalost práce na PC, Windows, MS Office, Power Point...
  • znalost němčiny na komunikativní úrovni slovem i písmem
  • dobrá orientace v Zákoníku práce a příslušných právních předpisech
  • orientace ve způsobu výpočtu mezd
  • samostatnost, spolehlivost, kreativita a týmový duch

Výhodou bude, pokud budete umět

  • znalost anglického jazyka.

Co vám můžeme nabídnout

  • stabilní zaměstnání v rozvíjející se firmě
  • možnost zajímavé a tvořivé práce s dlouhodobou perspektivou
  • po zapracování odpovídající platové ohodnocení, nástupní plat dohodou
  • prémie, 13.-14. plat
  • 20+5 dní dovolené
  • možnost dalšího vzdělávání, jazykové kurzy
  • stravenkový paušál, příspěvek na dopravu

Zaujala Vás naše nabídka? Zašlete nám prosím Váš profesní životopis v české a německé verzi prostřednictvím tohoto inzerátu, poštou na naší adresu, nebo kontaktujte naše personální oddělení..

Společnost
GRASS CZECH s.r.o.
Adresa
Tovární 175, Český Krumlov – Domoradice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce, 13. plat, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Personalistika a HR, HR konzultant, Specialista pro rozvoj a vzdělávání, Personalista, HR specialista, HR generalista, Specialista HR marketingu
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel