Co očekáváme?

  • Máte středoškolské vzdělání technického směru, zaměřené na stavebnictví nebo strojírenství ? Nebo zkušenosti z jednoho z těchto oborů? Ovládáte CAD software 2D nebo 3D ?
  • Jste komunikativní a máte dobré prezentační schopnosti? Ovládáte alespoň základy angličtiny a máte řidičský průkaz sk.B?

Staňte se součástí firmy s nevšední firemní kulturou, která se zaměřuje na prodej a vývoj softwaru pro projekční a konstrukční kanceláře po celé České a Slovenské republice.

CADSERVIS je dvojka na trhu s CAD softwarem.

Jste živnostník? Nebo máte raději pevné zázemí? U nás si můžete vybrat práci na HPP nebo na IČO!

Uvítáme zastoupení hlavně pro oblast středních a západních Čech.

Co vás čeká?

  • zajímavá a dynamická práce
  • zaškolení v nabízeném sortimentu, prodejní školení
  • cestováním za schůzkami strávíte 3-4 dny v týdnu
  • mzda dle provizí z prodeje
  • firemní benefity - skvělý mladý kolektiv, auto, notebook, telefon, stravenky, sick days, společné firemní akce a další
  • perspektivní zaměstnání v rodinné firmě s nevšední přátelskou firemní kulturou

Máte obchodního ducha? Tak právě vás hledáme!

Společnost
CADservis, s.r.o.
Adresa
Technologická 373/4, Ostrava – Pustkovec
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Možnost studijního volna, Účast na zahraničních konferencích, Profesní/osobní kouč, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

CADservis, s.r.o., Simona Tomíčková
733 681 630