Institut klinické a experimentální medicíny je největší specializované klinické a vědeckovýzkumné pracoviště v České republice. Zaměřuje se na léčbu kardiovaskulárních chorob, transplantace orgánů, diabetologii a léčbu poruch metabolismu se spádovostí celé České republiky.
IKEM tvoří 4 odborná centra, 8 klinik a 15 odborných pracovišť, základen a laboratoří.
Z počtu více než 1900 pracovníků je u nás zaměstnáno přes 300 lékařů a 600 všeobecných sester.
Celkem je k dispozici 315 lůžek, z nichž 111 se nachází na jednotkách intenzivní péče.

Biomedicínský inženýr/ biomedicínský technik

Klinika kardiologie IKEM hledá zapálené kolegy/ně na pozici biomedicínského inženýra/technika.

Náplň vaší práce bude:

  • technická asistence a podpora výkonů na elektrofyziologickém a implantačním sále (elektrofyziologická vyšetření, katetrizační ablace, implantace kardiostimulátorů a defibrilátorů) za použití moderních medicínských technologií
  • kontroly implantabilních přístrojů (kardiostimulátorů a defibrilátorů)
  • hodnocení a monitorace dlouhodobých záznamů EKG

Požadavky na pozici:

  • VŠ vzdělání v akreditovaném biomedicínském studijním oboru BMI/BMT dle zákona č. 96/2004 Sb.
  • komunikační předpoklady a schopnost týmové spolupráce v interdisciplinárním týmu
  • pozice vhodná i pro absolventy
  • nutná znalost anglického jazyka
  • morální a trestní bezúhonost

Nástup ihned nebo dle dohody.

Nabízíme:

  • Práci v superspecializovaném zdravotnickém zařízení ČR vybaveném nejmodernějšími technologiemi.
  • Zázemí stabilní státní příspěvkové organizace.
  • Adaptačním procesem vás po celou dobu zkušební doby provedou kvalitní školitelé.
  • Částečně hrazené ubytování pro mimopražské uchazeče v blízkosti pracoviště - Ubytovna IKEM, Ubytovna Emmy.
  • Motivující a konkurence schopné platové ohodnocení včetně zvláštních příplatků.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Placené osobní volno - čtyři dny za rok (pro úvazek 1,0).
  • Výrazná sleva v lékárně IKEM a prodejně zdravotnických potřeb.
  • Multibenefitní systém v hodnotě 10 000 Kč/rok (pro úvazek 1,0), v jehož rámci nabízíme příspěvek na penzijní připojištění, příspěvek na nákup sortimentu lékárny (vitamínové prostředky, prostředky dentální hygieny apod.),systém Cafeterie (příspěvky na sport, kulturu, vzdělávání).
  • Výhodné stravování v závodní jídelně IKEM (pestrá nabídka hotových jídel, včetně bezlepkové stravy + teplý a salátový bufet).
  • Možnost využití specializované zdravotnické péče IKEM.
  • Podpora dalšího vzdělávání a zvyšování kvalifikace.

Společnost
INSTITUT KLINICKÉ A EXPERIMENTÁLNÍ MEDICINY
Adresa
Vídeňská 1958/9, Praha – Krč
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Technika a vývoj, Zdravotnictví a sociální péče, Elektroinženýr, Elektromechanik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

INSTITUT KLINICKÉ A EXPERIMENTÁLNÍ MEDICINY, Monika Gregorová
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.