Co vás čeká

Čeká Vás spousta smysluplné práce pro rodiny s dětmi s Autismem. Naučíte se jak funguje administrativa EU projektů, jaká problematika se vztahuje k rodinám s dětmi s Autismem a mnoho dalšího.

Via Cordis, z.ú. nabízí pracovní pozici Osobního rodinného asistenta (EU projektový management) v projektu zaměřeném na finanční podporu rodin pečujících o děti s duševním onemocněním převážně s PAS s nástupem 1.2. 2022 na 0,75 – 1,0 úvazku (v odpovědi na inzerát uveďte o jaký úvazek máte zájem). Místo výkonu práce – Praha 6. Projekt má schválený navazující projekt do 30.6. 2023. Prac smlouva jistá do 30.6.2023.

Požadujeme především:

- organizační schopnosti na vysoké úrovní

- propojování rodin s odborníky, dobré komunikační schopnosti

- alespoň základní přehled oproblematice péče o děti s duševním onemocněním,

- sociální cítění (ne nutně sociální vzdělání),

- trpělivost při práci s celou rodinou pečující o dítě s duševním onemocněním,

- preciznost při vyplňování související dokumentace.

Co vám můžeme nabídnout

- Plat 28 tis. Kč při plném úvazku,

- spolupráci v v multidisciplinárním týmu zkušených odborníků z oblasti soc. práce, psychiatrie, psychoterapie, mediace, výživového poradenství, farmacie, apod.

- možnost učit se od odborníků,

- pestrou práci s klienty projektu v kanceláři i v terénu,

- možnost být součástí budování komplexní podpory pro rodiny s dětmi s duševním onemocněním včetně neurostimulace,

- práci v Praze 6 Dejvicích

Společnost
Via Cordis, z.ú.
Adresa
Evropská 644/94, Praha – Dejvice
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 20 000 – 28 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Příspěvek na vzdělání, Možnost si napracovat hodiny, Vyhrazený čas na inovace, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Vrcholový management, Zdravotnictví a sociální péče, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel