Psychiatrická nemocnice Bohnice je pracovištěm, které se dlouhodobě věnuje péči o duševně nemocné. Za 100 let své existence nemocnice prošla vývojem k modernímu akreditovanému zdravotnickému zařízení, které poskytuje nejširší spektrum služeb v oblasti psychiatrické péče v ČR.
V rámci doplňování týmu hledáme vhodné uchazeče/uchazečky.

TELEFONNÍ MECHANIK

Náplň práce:

  • Provádění oprav na rozvodech telefonní sítě a veškerých slaboproudých rozvodů.
  • Zajištění bezproblémového chodu telefonní ústředny.
  • Provádí montáže slaboproudých rozvodů.

Požadavky:

  • Vyučení nebo praxe v oboru.
  • Samostatnost, dobrá organizace času.
  • Pečlivost.
  • Trestní bezúhonnost.
  • Základní znalost práce na PC.
  • Znalost či schopnost naučit se konfigurace telefonních ústředen (Alcatel výhodou).

Nabízíme:

  • Odpovídající finanční ohodnocení (dle stupnice platových tarifů) podle délky praxe.
  • Podpora dalšího vzdělávání a osobního rozvoje.
  • Stravování s příspěvkem zaměstnavatele.
  • Po zapracování možnost získat služební byt, eventuálně ubytování dle pravidel PNB.
  • Další zaměstnanecké benefity (vlastní rekreační zařízení, příspěvky na pobyty v táborech pro děti zaměstnanců, možnost sportovního využití přímo v areálu PNB, Multisport Karta s příspěvkem zaměstnavatele, bezúročné půjčky a další).

Předpokládaná doba nástupu: podle dohody, možno ihned

Více informací o nemocnici na www.bohnice.cz

Společnost
Psychiatrická nemocnice Bohnice
Adresa
Ústavní 91/7, Praha – Bohnice
Požadované vzdělání: Odborné vyučení bez maturity
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Firemní rekreační zařízení, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na vzdělání, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Telekomunikace, Technik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Psychiatrická nemocnice Bohnice, Daniel Machocký
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.