Společnost EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE má v České republice výrobní závod v Kamenici nad Lipou a nástrojárnu v Jindřichově Hradci. Výrobní závod v Kamenici nad Lipou se zabývá výrobou dílů umožňující pohyb dveří přední a zadní karosérie.
Společnost EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE má dlouholetou a pestrou minulost. Je součástí celosvětové Edscha Group se sídlem v Remscheidu jako divize mechanických a elektromechanických dílů koncernu Gestamp. Závod s 2,5 mld. obratem a cca 600 pracovníky zahrnuje vlastní vývoj výrobků, zkušebnu a přímou odbytovou odpovědnost. K tomu náleží vedení projektů, nákup, rozvoj dodavatelů, kvalita a vlastní výroba.
Mezi největší zákazníky patří ŠKODA AUTO, Daimler, Renault, PSA, VW, Audi a BMW. Mezi rychle rostoucí značky patří Jaguar Land Rover, se kterými spolupracujeme od roku 2013. Součástí portfolia našich zákazníků jsou také speciální značky jako Porsche, Bentley a Aston Martin. Naše odpovědnost zasahuje ale také do Ruska, kde jsme od roku 2011 získali mnoho zakázek od společnosti AvtoVAZ pro vozy LADA, ale také GAZ i KAMAZ, jejichž výroba se rozjela v ruském závodě Edscha v Togliatti.

Technik/technička - Seřizovač/seřizovačka

Co vás čeká

Hlavní náplní práce je spolupracovat na zajištění chodu výroby, seřizovat stroje ve svém úseku, dodržovat předepsané postupy, parametry a předpisy BOZP, řešit operativní úkoly, zlepšovat procesy a řešit drobné poruchy a důvody zastavení výroby. Budete také provádět preventivní údržbu, spolupracovat při navrhování nových technologií, zaškolovat nové zaměstnance a obhajovat svůj úsek při auditu.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

SŠ nebo VŠ vzdělání technického nebo strojírenského zaměření, umět se orientovat ve výkresové dokumentaci. Důležitá je samostatnost, vlastní iniciativa a aktivní přístup ke zlepšování, ochota učit se novým technologiím (robotizace, automatizace). Požadujeme časovou flexibilitu a ochotu pracovat na 2-3 směny.

Výhodou bude, pokud budete umět

Výhodou bude znalost práce se systémem SAP, zkušenosti s vedením malého týmu a zkušenosti ve výrobním strojírenském závodě.

Co vám můžeme nabídnout

Zajímavou práci v rychle se rozvíjejícím oboru, osobní rozvoj, spoluúčast na rozvoji technologií, školení, možnost kariérního růstu, možnost vlastní realizace nápadů. Z benefitů nabízíme příspěvek na dopravu, 5 týdnů dovolené, příspěvek na penzijní připojištění, dotované závodní stravování, 13. mzdu, bezúročné půjčky, odměny za pracovní a životní výročí, možnost napracovat si hodiny


Informace o pozici

Společnost
EDSCHA AUTOMOTIVE KAMENICE s.r.o.
Adresa
Masarykova 701, Kamenice nad Lipou
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 30 000 – 45 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, 13. plat, Možnost si napracovat hodiny
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Strojní inženýr, Mistr, Seřizovač/programátor CNC strojů
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.