Scott.Weber Workspace je největší poskytovatel nabízející pronájem flexibilního pracovní prostředí a coworkingu, provozující 9 prémiových pražských kancelářských center. Nabízíme inovativní řešení kanceláří, atraktivní design a nadstandartní péči o naši komunitu všem typům klientů - od coworkingu pro jednotlivce, začínající start-upy, servisu plně vybavených kanceláří pro menší firmy až po privátní kancelářská řešení na klíč pro velké korporace se stovkami zaměstnanců.
Scott.Weber - místo, kde se práce stane zážitkem.

Finanční a HR manažer

Co vás čeká

V Roli finančního a HR manažera odpovídáte za určování finanční strategie, plnění strategických a finančních cílů, vedení personálního oddělení a agendy, ve spolupráci s managementem se budete podílet na rozvoji obchodní strategie a zajištění růstu společnosti.

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • zodpovědnost za oblast účetnictví, daně, měsíční a roční závěrky, za kontrolu dodržování předpisů společnosti
  • standardní účetní manažerské odpovědnosti za kontrolu správné vedení v oblasti faktur přijatých a vydaných, banky, pokladny, sledování a správa pohledávek.
  • podpora a rozvoj týmu a komunikace se spolupracujícími subjekty ve finanční a personální oblasti – např. finančními a personálními účetními, bankou, auditem, daňovými poradci.
  • sledování a řízení cash flow včetně pohybu a složení kaucí a bankovních záruk.
  • finanční plánování (budgeting, forecasting, reporting), koordinace a příprava business plánů, měsíční a čtvrtletní finanční prezentace společnosti.
  • controlling a manažerské pohledy na finance, rozvoj nástrojů controllingu.
  • vedení personálního oddělení, zajištění HR legislativy, personální controlling, uprava a zefektivnění procesů, nábor zaměstnance.
  • správa finančních a nefinančních motivačních programů, KPI a bonusů zaměstnanců, performance review a hodnocení.
  • nové projekty např. elektronický oběh dokumentů, ERP systém, konsolidace skupiny, performance review, finanční akamedie pro manažery apod.

Výhodou bude, pokud budete umět

  • Skvělý komunikátor, který zvládne komunikaci napříč všemi divizemi a community týmy, umí řešit problémy, nastavit procesy a dohlédnout na jejich plnění.
  • Podobný obor v rámci hospitality nebo pronájmů kanceláří pří retail center výhodou
  • Více než 3 roky prokazatelných zkušeností na pozici finančního manažera nebo v příslušné kontrolní nebo finanční roli.
  • Zkušenosti z účetními systémy a účetními principy.
  • Schopnost plánování strategie, orientace na detail, vysoce analytický typ.
  • černý pásek z práce s Excelem.

Co vám můžeme nabídnout

  • práci v moderním lifestylovém prostředí našich kancelářských center.
  • přátelský a mladý kolektiv.
  • dlouhodobou spolupráci se stabilní českou společností a jedničkou na trhu v oblasti flexibilních pracovních prosto a coworkingu.
  • multiSport karta
  • 25 dní dovolené
  • možnost práce na ŽL.
  • odpovídající motivační ohodnocení.
  • firemní školení a eventy

Společnost
Scott & Weber s.r.o.
Adresa
Antala Staška 2027/77, Praha – Krč
Karla Engliše 3201/6, Praha – Smíchov
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 85 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Personalistika a HR, Finanční analytik, Financial Controller, Finanční ředitel/manažer, Project Manager, Hlavní účetní, HR specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Scott & Weber s.r.o., Petra Stráňavová