Nabízíme příležitost pro obchodníky s praxí, kterým záleží na tom, jaký užitek má služba, kterou klientovi nabízí. Obchodníky, kteří se chtějí učit novým věcem a posunout se o level výš.

Na rovinu, tato pozice není lehká a není pro každého. Ale vyplatí se.

Komu chceme dát šanci?

Hledáme kolegu, který sice už ví, co obnáší obchod.. Má ideálně zkušenosti s akvizicí..

Ví, proč chce obchod dělat.. Ale zároveň má dostatek sebereflexe, aby si nechal poradit, jak to dělat ještě lépe. Protože nám to funguje přes 20 let. Naši obchodníci si vydělávají nadstandardní příjmy. A my jsme ochotni se s novým kolegou o know how podělit, aby dosahoval stejných výsledků.

Co bude vaším úkolem?

Budete součástí týmu, který se zabývá poradenstvím v oblasti optimalizace nákladů firem - personální audit, mzdové, daňové a právní poradenství atd. Klientovi nabízíte tak službu s konkrétním užitkem - finanční úsporou. A to se v dnešní době jen těžko odmítá. Nehledáme auditora, ekonoma. Hledáme obchodníka. O odbornou část zakázky se stará realizační tým složený např. z právníků, daňových poradců, účetních apod.
Akvizice nových klientů ve vašem regionu. To obnáší práci se CRM systémem, následně osobní schůzky u klientů. Proto je nutný řidičský průkaz sk.B.

Co od nás můžete očekávat?

Kvalitní školení, profesionální a férový přístup, podporu a stabilní prostředí.
Nadstandardní motivační finanční ohodnocení ( 80-100 0000Kč).
Služební vozidlo.
Zázemí silné značky na trhu, která pomohla firmám ušetřit již 3 mld. Kč.

Pokud vás pozice zaujala, neváhejte nás kontaktovat a řekneme si více.

Společnost
Personální institut, s.r.o.
Adresa
Olomouc
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 80 000 – 100 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Pojišťovnictví, Prodej a obchod, Obchodní zástupce
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Personální agentura