Společnost Hulker Europe Distribution s.r.o.

hledá kolegu/kolegyni na pozici:

Graphic Designer pro Ragwear

Ragwear je německá módní značka založena v roce 1997 se sídlem v Praze. Značka je populární a vyhledávaná po celém světě pro její stylovou a originální volnočasovou módu.

Popis pracovní pozice:

- Zpracovávání grafických návrhů na tisk, sociální sítě, PR a interní potřeby naší společnosti

- Komunikace zejména s marketingovým týmem a dále interně s návrháři dle požadavků jednotlivých zadání

- Podílení se na vytváření webu, sociálních sítích a newsletterů

Požadujeme:

- Vzdělání v oboru Grafický design nebo 2 roky zkušeností na této/obdobné pozici

- Výborná znalost grafických programů ADOBE CREATIVE SUITE (InDesign, Photoshop, Illustrátor)

- Dobrá znalost AJ nutná (denní komunikace v AJ), NJ výhodou

- Schopnost samostatné práce, komunikativnost, spolehlivost, kreativita, preciznost

- zkušenosti v marketingu a E-commerce je výhodou.

Nabízíme:

- Zajímavou a kreativní práci na plný úvazek v módním průmyslu

- Získáte praxi v mezinárodní oděvní firmě

- Přátelský kolektiv

- Stravenky, bezedný kávovar, jóga a lekce AJ/NJ v rámci pracovní doby

- Platové podmínky odpovídající předchozí praxi a zkušenostem pro danou pozici

- Zaměstnanecké slevy na oblečení

- Kancelář v atraktivních Holešovicích

Nástup možný po domluvě ihned, max. v prosinci.

Pracovní smlouva na dobu určitou s možností prodloužení.

CV, krátký průvodní dopis zasílejte prosím pouze v anglickém či německém jazyce (na přihlášky v češtině nebudeme brát zřetel). K přihlášce prosím přidejte (odkaz na) ukázky své práce a Vaše platové očekávání.

Společnost
Hulker Europe Distribution s.r.o.
Adresa
Osadní 324/12a, Praha – Holešovice
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Němčina (Mírně pokročilá)
Benefity: Notebook, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Média, reklama a PR, Grafik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Hulker Europe Distribution s.r.o., Vendula Žilinská
+420 777 799 170