Proč Svoboda & Williams?
Svoboda & Williams je společnost s mezinárodním přesahem, která má na trhu silné postavení a prestiž. Obojí jsme si vybudovali díky důrazu na profesionalitu a spolupráci s těmi nejlepšími – od našich makléřů přes architekty až po inovativní marketéry. Ať už se stanete součástí kteréhokoliv z našich týmů, věřte, že vás čeká spousta výzev, zajímavých projektů a také prostor pro realizaci. Hledáme kolegy, kteří budou svou práci dělat s radostí, maximálním nasazením a přijdou se zajímavými podněty, které naši společnost posunou o další úroveň výše.

Koho hledáme?
Graphic Designer Junior
Do našeho marketingového týmu hledáme kreativního nováčka, který nám pomůže s tvorbou rozmanitého grafického obsahu – od fotografií a bannery přes ilustrace či příspěvky na sociální sítě až po rozličné prezentace. Rozhlížíme se po někom, kdo se chce vzdělávat a kdo má vypilované estetické cítění a smysl pro design. Tobě nabídneme podporu sehraných profíků, kteří tě rádi kariérně posunou, jakož i zázemí české renomované společnosti, v níž budeš mít spoustu možností realizovat své nápady a rychle profesně růst.

Náplň práce:
- support marketingového týmu po grafické stránce
- budování corporate identity Svoboda & Williams
- příprava tiskových dat
- příprava grafických plánů bytů
- tvorba webových bannerů, příprava newsletteru, sociální sítě atd.
- úprava fotek, grafických manuálů atd.

Požadavky:
- estetické cítění
- spolehlivost, samostatnost
- výborná znalost programů Illustrator, InDesign, Photoshop (práce s Mac)
- znalost DTP a předtiskové přípravy
- typografická znalost
- zájem o digitální média a nové technologie
- zkušenosti s UX/UI výhodou
- zkušenosti s Premiere a After Effects výhodou

Co nabízíme?
● Práce na plný úvazek
● Zajímavé platové ohodnocení
● Zázemí v renomované realitní kanceláři
● Služební notebook a mobilní telefon
● Kanceláře v centru Prahy
● Kolegy, se kterými je radost pracovat

Společnost
SVOBODA & WILLIAMS s.r.o.
Adresa
Na Perštýně 362/2, Praha – Staré Město
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Marketing, Grafik, Designer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Svoboda&Williams, Barbora Šudomová