Naše společnost se specializuje na poradenství v oblasti personalistiky a zprostředkování zaměstnání.

Finanční ředitel pro stabilní výrobní společnost

Pro našeho klienta, respektovanou výrobní společnost, obsazujeme pozici Finančního ředitele.

Hledáme ambiciózního a energického kandidáta/kandidátku, který povede menší tým spolupracovníků.

Pokud Vás tato nabídka zaujala, neváhejte a pošlete nám svůj životopis !

Náplň práce

· Finanční řízení skupiny.

· Finanční řízení projektů a výrobních částí (kontrola závazků a pohledávek, příprava finančních přehledů a plánů, cash-flow, controlling).

· Zodpovědnost za bezproblémový provoz celé skupiny.

· Kontroly rozpočtů daných projektů, úzká spolupráce s projektovými týmy.

· Vedení menšího týmu kolegů.

Požadujeme

· VŠ vzdělání ekonomického směru.

· Minimálně 5 let zkušeností ve vedoucí pozici za oblasti financí, případně controllingu.

· Velkou výhodou jsou zkušenosti z obdobné pozice - výrobní oblast

· Anglický jazyk na komunikativní úrovni.

Nabízíme

· Zázemí stabilního zaměstnavatele, partnerský přístup.

· Prostor pro uplatnění manažerských dovedností, vlastních nápadů.

· Služební auto i k soukromému použití.

· Roční odměny, flexibilní začátek/konec pracovní doby, příspěvek na stravování, dovolená 5týdnů, vzdělávací kurzy, příspěvek na sport/kulturu/volný čas, firemní akce.

Společnost
TresJob s.r.o.
Adresa
okres Vsetín
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Plat
Plat: 100 000 – 120 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Vrcholový management, Finanční ředitel/manažer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

TresJob s.r.o., Jitka Kelnarová