Po téměř 11 letech fungování máme ve třech městech 4 Impact Huby, na 2000 spokojených členů, stovky alumni projektů mezi účastníky našich akcelerátorů a desetitisíce lidí, kteří k nám přišli na eventy se inspirovat či vzdělávat. Impact Hub není jen o coworku, je tak trochu vesmírem (téměř) neomezených možností, kde sdružujeme komunitu inspirativních a podnikavých lidí s nápady a snažíme se o rozvoj a prototypování budoucnosti podnikání, jehož základem jsou důvěra a spolupráce.


Jak bude tvá práce vypadat?

 • Projekty a jejich řízení je tvůj denní chléb.

Marketing je srdce všech našich aktivit, které v Impact Hubu děláme. A protože toho děláme faakt docela hodně a značka Impact Hub je velká, je potřeba to umět ukočírovat. Taky se nesmíš bát vyhrnout rukávy, protože do operativy se budeš zapojovat spolu se svým týmem.

 • Marketing musí mít šťávu. A taky výkon.

Jsme na Facebooku, Instagramu, LinkedInu, máme AdWords, děláme PR a mnoho dalšího. Obsahu, který chceme ukazovat ven, je dost a záleží nám na tom, aby měl strukturu, strategii a aby přinášel dobré výsledky. Taky máme reportingy, koukáme do Google Analytics a bavíme se o tom, co pro nás čísla byznysově znamenají. Kreativity má tým na rozdávání, ale tvoje zapojení do copy a nastavení FB kampaní je něco, bez čeho se neobejdou. Také od tebe budou potřebovat pomoct s analytikou a strategií.

 • Peníze sice nejsou všechno, ale bez budgetu to taky nejde.

Budeš mít na starosti přípravu ročního budgetu a plánování marketingové strategie kampaní pro celou značku. Bude tedy na tobě, jaké aktivity přesně naplánuješ a jak budget přesně rozvrhneš, důležité je, aby vedly k naplňování cílů celé značky.

 • Weby aka víš, že web není nikdy hotový.

Pojmy jako UX, UI, wireframe, horizontální scroll, průchod stránkou, konverzní poměr pro tebe nejsou španělská vesnice. Tvorba webů a jejich neustálé posouvání kupředu je něco bez čeho neexistuje náš pracovní den, proto potřebuješ mít alespoň širší základní vhled, abys mohl/a být týmu oporou a správně ho směřovat při tvorbě nápadů, strategie jejich realizaci a dotažení.

 • Víš, že mít rád svůj tým je nejvíc.

Bez skvělého týmu tvoje práce nedává smysl. Tvoří ho Vesni, která je zodpovědná za celkovou komunikaci a obsah. Lucka, která se věnuje socialu, videím a obsahu jako takovému. Pak Kuba a Vítek jako dvorní páni grafici. A Tom, který je náš IT a webový král. Dobrá zpráva tedy je, že skvělý tým už máš:) Stačí o něj tedy už jen pečovat...


Jak si tě představujeme?

 • Hledáme někoho, kdo se nadchne pro myšlenku Impact Hubu a najde u nás víc, než “jen” práci. Představujeme si nadšence do nových marketingových trendů, člověka, který zvládne naše někdy zběsilé tempo a nezalekne se kultury svobodné firmy či nejasně zadaného úkolu.
 • Nezáleží nám na věku, ale hledáme vyzrálého člověka, vedle kterého bude v Impact Hubu prosperovat celý marketingový tým. Není nutné, abys měl/a patent na všechno, ale chuť se učit a rychle se zorientovat v našem oboru.
 • Někoho, kdo přemýšlí businessově, dokáže pracovat samostaně, má analytickou mysl a je dotahovač.
 • Z hard skills jsou must zkušenosti s tvorbou a správou FB kampaní a s analytikou, uvítáme i znalost UX designu (z pohledu markeťáka né developera:) a grafiky, stejně jako s vytvářením copy na sociální sítě

Můžeš se těšit na:

 • Práci na plný úvazek s nástupem ideálně co nejdřív (i když na toho pravého/tu pravou si rádi počkáme)
 • Možnost ovlivňovat strategii značky Impact Hub v České republice
 • Kolektiv, ze kterého se ti nebude chtít odcházet
 • Na neformální kulturu svobodné firmy
 • Možnost realizovat své nápady a být za ně odpovědný
 • Flexibilní pracovní podmínky. Fakt si nehrajeme na práci v kanceláři "od-do".
 • Dog friendly office a tým :)
 • Bezplatné využití pracovních prostor v Impact Hubu pro práci na vlastních projektech nejen v Praze, ale i v Brně a Ostravě
 • Možnost získat inspiraci či zajímavý network v neformálním prostředí, kde se svět startupů potkává se světem nezisku a společensky odpovědného podnikání.

Zní to jako dvůj dream job? Dej nám o sobě co nejdřív vědět a taky napiš, proč by spojení ty a Hub právě na této pozici mohlo fungovat? - fakt to čteme a tvoje odpověď je pro nás důležitá, proto ji nezapomeň přiložit ;).


Těšíme se!


Informace o pozici

Společnost
Hub for Change, spolek
Adresa
Drtinova 557/10, Praha – Smíchov
Koperníkova 2204/10, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Nezisková organizace