Strategic Account Manager TIMOCOM (m/w/d)

Pohybuješ se ve světě dopravy, spedice a logistiky?

Máš dobré povědomí o tom, jak fungují dopravní a spediční firmy?

Zajímají tě IT technologie, aktivně se o ně zajímáš?

Chceš být v kontaktu s vedoucími a řídícími osobami významných firem v Česku a na Slovensku?

Bavilo by tě spolupracovat s mezinárodním týmem odborníků a podílet se na posilování digitalizace a automatizace česko-slovenského dopravního trhu?

Chceš pracovat převážně ze svého domova a přitom mít kolem sebe virtuálně tým kolegů?

Převažují odpovědi ano? Pak hledáme právě tebe!

Čím se u nás budeš zabývat?

Propojujeme spediční programy s platformou TIMOCOM. Hledáme proto člověka, který naváže kontakty s dopravními, spedičními a logistickými firmami, otevře u nich pomyslné dveře a vysvětlí jim přínos automatizovaného propojení jejich interních programů s naší platformou.

Jaká je náplň práce?

Kontaktování vedoucích pracovníků a manažerů dopravních, spedičních a logistických firem.
Prezentování výhod automatizovaného propojení s TIMOCOM (nejčastěji telefonicky nebo virtuálně).
Zpracovávání projektových a cenových nabídek.
Navrhování ideálních a optimálních řešení.
Poskytování poradenství při implementaci propojení.

Jaké jsou další příležitosti?

Účastnit se dopravních veletrhů a konferencí v Česku i v zahraničí.
Účastnit se stáží v Německu.
Navštěvovat strategicky významné podniky osobně.

Jaké jsou naše požadavky na tebe?

Máš minimálně SŠ vzdělání s maturitou.
Umíš plynně komunikovat anglicky.
Máš ve své profesní praxi zkušenosti z oblasti dopravy, spedice a logistiky.
Umíš smýšlet podnikatelsky a máš potřebu činit své zákazníky spokojenými.
Máš sebevědomé a autentické prezentační dovednosti.
Máš všechny vlastnosti dobrého, spolehlivého a loajálního zaměstnance.
Umíš pracovat týmově, ale zvládáš pracovat i zcela samostatně.

Co můžeme nabídnout?

Čtyři dny v týdnu práci z domova (Home office) ihned po zaškolení.
Nadstandardní nástupní mzdu.
Velmi pestrou škálu firemních benefitů.
Online spolupráci s mezinárodním týmem TIMOCOM (Germany, Poland, Hungary).
Vzdělávací kurzy se zaměřením na odborný i osobnostní rozvoj a jazykovou vybavenost.
Firemní a týmové akce.

Co je potřeba teď udělat?

Poslat nám profesní životopis doprovázený motivačním dopisem (nezbytné!).

Můžeš začít hned!

Společnost
DPN CZ Team s.r.o.
Adresa
Klíšská 977/77, Ústí nad Labem – Klíše
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dovolenou, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce, Práce převážně z domova, Dovolená více než 5 týdnů, Zahraniční pracovní cesty, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Doprava, logistika a zásobování, Dispečer, Logistik, Speditér, Manažer dopravy, Disponent, Ředitel/manažer logistiky
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel