MY JSME ACTION !

KDO JSME?

Nový obchodní řetězec,který v roce 2020 vstoupil na český trh.

Máme otevřeno 17 obchodů a dále rosteme.

Hledáme Vedoucího prodejny a Zástupce vedoucího prodejny, prioritně se zkušeností z obchodu, a to alespoň 2 roky, toto je hlavní podmínka pro tuto pozici.

Co u nás najdete?

Více než 6000 produktů ve 14ti kategoriích v každé prodejně, přes 1800 obchodů a přes 58tisíc zaměstnanců v 9ti zemích v EVROPĚ.

Náplň práce na pozici Vedoucího / Zástupce vedoucího:

  • V prvé řadě spokojenost našich zákazníků,
  • Starost o celkový chod naší pobočky,
  • Spolupodílení se na plánování směn a dovolených zaměstnanců,
  • Odpovědnost za skladové hospodaření,
  • Starost o vzhled pobočky,
  • Spolupráce s HR, centrálou, výběr zaměstnanců, zadávání nástupů do systému,
  • Pomoc při zaškolování nových zaměstnacnů, možnost služebních cest po České republice,
  • Hledáme vedoucího / zástupce vedoucího s přirozenou autoritou, ale lidským přístupem.

U nás v prodejně se všichni staráme o to, aby byla čistá, s doplněným a objednaným zbožím a abychom byli dobrý tým. Na spokojenosti zaměstnanců a našich zákazníků, nám záleží především.

U Nás zaměstnancům věříme, nepodepisujeme hmotnou zodpovědnost a necháváme jim volnost při plánování směn.

 CO NABÍZÍME:

  • 7,75 hodinové směny (PLUS 30 MIN PŘESTÁVKA)
  • Samostatné plánování směn
  • Silné zázemí mezinárodní společnosti s Evropskou historií
  • Zaškolení v ČR a možnost vycestovat do zahraničí
  • Zaměstnanecké slevy 15%
  • 25 dní dovolené
  • Stravenky 100 CZK
  • Práce maximálně 2 víkendy v měsíci

Společnost
Action Retail Czech s.r.o.
Adresa
Cheb
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 27 000 – 38 000 Kč / měsíc
Benefity: Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Zahraniční pracovní cesty, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Prodej a obchod, Vedoucí/manažer prodejny, Obchodní asistent, Prodavač, Manažer prodejního týmu, Vedoucí úseku prodejny, Trenér obchodních dovedností
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Action Retail Czech s.r.o., Lenka Marková