Itfactor – advanced technologies

Jsme česká úspěšná softwarová společnost a pracujeme v IT oblasti zaměřené na vývoj aplikací a inovační IT řešení. Vyvíjíme software pro zjednodušení fungování firem převážně v oblasti pojišťovnictví, bankovnictví, auto průmyslu a logistiky.

Panuje u nás uvolněné a přátelské prostředí. Práce u nás lidi baví. Vidí výsledek, něco, co dává smysl. Pracují na zajímavých IT projektech pro České i zahraniční klienty.

Rádi uvítáme do našeho týmu kolegu na pozici Java Developer, který by nám pomohl s vývojem aplikací pro naše klíčové zákazníky. Jedná se o systém primárně zaměřený na kalkulaci a následné sjednání různých typů pojištění, sledování výroby atd... Se systémem pracují jak koncoví uživatelé, tak i zaměstnanci pojišťoven či jejich partneři.

Chcete se naučit novým věcem a zároveň využít toho co ovládáte? Pak hledáme právě vás:

Jaké technologie u nás používáme?

· Java 11

· Spring Boot, Spring Data, Spring MVC, Spring Cloud

· Hibernate

· PostgreSQL

· Rabbit MQ

· Maven

· JUnit 5, Mockito

· Artifactory

· TeamCity

Náplň práce:

· Aktivní účast ve všech fázích realizace projektů (analýza, návrh a implementace, testování, nasazení a následná podpora)

· Analýza zadaných požadavků a hledání optimálního řešení

· Práce v mezinárodním týmu

· Komunikace s kolegy vývojáři a pracovníky uživatelské podpory

Co požadujeme od Vás:

· Alespoň 2-3 roky zkušeností s vývojem v Javě

· Základní znalost Spring frameworku

· Znalost relačních databází a SQL

· Zkušenost s objektově-relačním mapováním (JPA)

· Snahu psát smysluplné unit testy s využitím JUnit, Mockito

· Schopnost číst a psát technickou dokumentaci v anglickém jazyce

· Analytické myšlení, pečlivost, ochotu učit se novým věcem

Výhodou Vám bude:

· Zkušenost s návrhem a implementací REST API

· Znalost micro-service architektury

· Znalost AJ (dokumentace)

Nabízíme:

· Práce na zajímavých a různorodých projektech

· Možnost využití moderních technologií

· V případě zájmu možnost pracovat i fullstack

· Zajímavé mzdové ohodnocení

· Spolupráci formou HPP nebo IČO, na dobu neurčitou

· Dovolená, mobil, notebook…atd.

· Homeoffice možnost 100%

· Flexibilní pracovní doba

· Možnost skloubit soukromý život s pracovním

· Firemní jazykové kurzy AJ, školení a vzdělávání

· Příjemné moderní pracovní prostředí v Praze, přátelský kolektiv

· Občerstvení na pracovišti zdarma (ovoce, káva, čaj….)

· Team buildingové akce nebo večeře

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj aktuální profesní životopis.

Kontaktní osoba:

Zuzana Sýkorová

Tel.: 775 704 360

Zaujala Vás tato pracovní nabídka? Neváhejte a zašlete svůj profesní životopis.

Kandidáty, kteří postoupí do užšího kola, budeme kontaktovat obratem. Ostatní uchazeče zařadíme do databáze a budeme je kontaktovat v případě, že pro ně nalezneme jinou vhodnou pracovní nabídku.

Zasláním Vašeho životopisu, popřípadě dalších osobních materiálů do naší společnosti, udělujete souhlas společnosti itfactor, Na Folimance 2155/15, Vinohrady, 120 00 Praha 2, Česká republika, IČO: 082 46 637, se shromážděním, zpracováním a uchováním osobních údajů o Vaší osobě dle zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů v platném znění, za účelem prezentace potenciálním zaměstnavatelům a zprostředkování zaměstnání. Tento souhlas bude platný až do odvolání písemnou formou.

Tým itfactor se těší na spolupráci s Vámi!

Společnost
itfactor s.r.o.
Adresa
Průmyslová 1306/7, Praha – Hostivař
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Mírně pokročilá), Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 90 000 – 160 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na vzdělání, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Práce převážně z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Možnost si napracovat hodiny, Možnost delšího neplaceného volna, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Children-friendly office, Možnost studijního volna, Individuální rozpočet na osobnostní růst, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor, Pracovník výzkumu a vývoje, Java vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

itfactor s.r.o., Zuzana Sýkorová
775 704 360