VEDOUCÍ ÚDRŽBY

Jsme tradiční významná česká papírna JIP – Papírny Větřní, a.s. vyrábějící bariérové a balicí papíry pro nadnárodní internetové obchody, potravinářský průmysl a řetězce rychlého občerstvení (fastfoody). Svým zákazníkům po celém světě dodáváme kvalitní papír z primárních či plně recyklovaných vláken. Klademe důraz na kvalitu, flexibilitu a partnerství.

Do našeho týmu hledáme silnou osobnost motivovanou podílet se na rozvoji firmy.

Náplň práce:

  • Klíčová vedoucí role v řízení výroby
  • Vedení týmu údržbářů a koordinace externě najímaných firem
  • Vytváření a implementace plánů údržby
  • Zajištění zvyšování spolehlivosti a výkonnosti jednotlivých výrobních zařízení
  • Plánování a optimalizace údržbových a revizních procesů
  • Optimalizace skladu náhradních dílů a externě nakupovaných servisních činností
  • Spolupráce na identifikaci a odstraňování úzkých míst u jednotlivých výrobních zařízení i v rámci výrobního procesu jako celku
  • Spolupráce na přípravě a realizaci investic

Požadujeme:

  • SŠ/VŠ strojní nebo technický směr
  • Min. 3 roky praxe v řídící funkci ve výrobě nebo údržbě výrobní firmy
  • Znalost a aktivní používání MS Office – Word, Excel
  • Dobré organizační a komunikační schopnosti
  • Schopnost číst projektovou dokumentaci
  • Schopnost samostatné práce, ale i týmové spolupráce

Nabízíme:

  • Nástup možný ihned
  • Stravenkový paušál (130 Kč/den)
  • 5 týdnů placené dovolené aj.
  • Fixní mzdové ohodnocení a prémie dle dosažených hospodářských výsledků
  • Různorodou a perspektivní práci s max. potenciálem vlastní seberealizace
  • Zázemí tradiční společnosti s více jak 150 letou historií

www.jip.cz 387 707 300

Těšíme se na Vaše reakce a na budoucí spolupráci.

Společnost
JIP - Papírny Větřní, a. s.
Adresa
Papírenská 2, Větřní
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 45 000 – 50 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení
Zařazeno: Strojírenství, Výroba a průmysl, Mistr, Vedoucí výroby, Technik výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

JIP - Papírny Větřní, a. s., Michal Morong