Náplň práce:

- Strategický rozvoj vztahů s klíčovými zákazníky

- Řízení činností interních oddělení zajišťujících potřeby zákazníka

- Podíl na tvorbě obchodní strategie společnosti

- Vyhledávání nových obchodních příležitostí

- Tvorba obchodních plánů, zodpovědnost za plnění obchodních cílů

- Specifikace nabídek, koordinace příprav podkladů pro nabídky

Požadujeme:

- SŠ/VŠ vzdělání

- Praxe na obdobné pozici v automotive velkou výhodou)

- Výborná znalost anglického jazyka či německého

- Dobré analytické a organizační schopnosti, komunikační schopnosti

- Schopnost přijmout odpovědnost, orientace na cíl

- Aktivní osobnost, s elánem a potenciálem pro osobní rozvoj

- Dobrá znalost produktů MS Office

- Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme:

- Perspektivní práci v zahraniční automotive společnosti

- Možnost dalšího odborného růstu

- Možnost profesního vzdělávání

- Stabilitu v mezinárodní společnosti

Společnost
Exec-Search
Adresa
Liberecký kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá) nebo Němčina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, 13. plat, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Prodej a obchod, Vrcholový management, Auto - moto, Account Manager, Obchodní ředitel/manažer, Manažer prodejního týmu, Key Account Manager, Business Development Manager, Obchodní referent
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

Exec-Search