Požadujeme:

  • SŠ vzdělání, VŠ výhodou,
  • časovou flexibilitu – celodenní služební cesty v rámci ČR,
  • znalost práce na PC (MS Office - Excel, Word, Outlook),
  • komunikační a organizační dovednosti, pečlivost, zodpovědnost, samostatnost, týmová spolupráce,
  • zkušenosti v oblasti vzdělávání výhodou,
  • komunikativní znalost AJ výhodou,
  • ŘP skupiny B – celodenní služební cesty v rámci ČR.

Náplň práce:

  • příprava a realizace kurzů celoživotního vzdělávání a akreditovaných odborných zkoušek,
  • samostatná organizace odborných zkoušek a kurzů (organizační příprava kurzů a odborných zkoušek, komunikace s lektory, klienty),
  • příprava obsahu vzdělávacích nabídek,
  • administrativní činnosti (vedení databází, archivace materiálů, příprava materiálů pro odborné zkoušky a pro kurzy, příprava podkladů pro fakturaci),
  • organizace vzdělávacích projektů, konferencí a dalších propagačních akcí.

Nabízíme:

  • práci na plný úvazek ve vysokoškolském prostředí,
  • příjemný kolektiv,

zaměstnanecké benefity - 5 týdnů dovolené, 3x sick days, započtení zákonné přestávky na oběd do pracovní doby, pružnou pracovní dobu, stravenky do VŠ menzy, příspěvek na penzijní připojištění, Multisport kartu, masáže na pracovišti.
Lokalita pracoviště: Praha

Termín nástupu: dohodou.

Strukturovaný životopis spolu s motivačním dopisem zašlete nejpozději do 30. 11.2021.

Společnost
Vysoká škola finanční a správní, a.s.
Adresa
Estonská 500/3, Praha – Vršovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 32 000 – 34 000 Kč / měsíc
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Administrativa, Vzdělávání a školství, Administrativní pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.