Jsme NEWTON University, jedna z nejúspěšnějších soukromých vysokých škol v České republice. Naši absolventi vstupují do praxe s tituly od Bc. po MBA v oblasti managementu, ekonomie, podnikání, psychologie i marketingu. Aplikace vědy do praxe je pro nás mantrou, podporujeme kritické myšlení, osvojování si teorie praxí. To vše pod vedením nejen skvělých akademiků, ale právě také zkušených pedagogů přímo z businessu. Působíme v Praze, Brně a Bratislavě, kde vzděláváme a rozvíjíme přibližně 1 800 studentů.

Exekutivní asistent/ka pro akademický tým

Nově otevíráme pozici, která maximálně podpoří vedoucí odborných center/kateder.

Hledáme šikovného, organizačně nadaného, aktivního a komunikativního člověka, který se bude cítit dobře a motivačně v zázemí akademické půdy.

Nabízíme kvalitní zaškolení a inspirující kolektiv.

Náplň práce:

  • organizace a plánování a administrativa výuky
  • ekonomická administrativa (výkazy, faktury)
  • monitorování personální vytíženosti center a vyučujících
  • správa informačního systému (např.kontrola vkládaných podkladů k výuce, aktualizace dat atd.)
  • účast na poradách, příprava zápisů a agendy
  • eviduje termíny a efektivně pracuje s kalendáři a aktivitami akademiků
  • eviduje oblasti vědeckého zaměření

Požadavky:

  • min.SŠ s maturitou
  • praxe v administrativně-organizační činnosti min.5 let
  • výborná znalost anglického jazyka
  • samostatnost, ochota, aktivita, spolehlivost a zápal pro věc
  • technická znalost moderních komunikačních nástrojů

Co nabízíme:

  • Zajímavou práci v příjemném a inspirativním prostředí
  • Spolupráci se zkušenými kolegy a zajímavými a mediálně známými osobnostmi z managementu, marketingu, psychologie a další oblastí
  • Možnost profesního i osobnostního rozvoje
  • Kvalitní systém sdílení znalostí a know-how
  • Pracovní poměr na plný úvazek
  • Pracoviště v centru Brna
  • Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení
  • Nástup možný ihned

Zaujal Vás náš inzerát? Budeme se těši na Vaše CV nebo odkaz na LinkedIn profil.

Společnost
Vysoká Škola NEWTON, a.s.
Adresa
Brno – Brno-město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Vzdělávání a školství, Zákaznický servis, Asistent/asistentka, Office Manager, Pracovník front office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Vysoká škola NEWTON, a.s.