NOVIKO s.r.o. je součástí skupiny Covetrus, která je přední světovou společností poskytující produkty, technologie i služby pro péči o zdraví zvířat a domácích mazlíčků. Podporujeme úspěšný rozvoj podnikání veterinárních lékařů, obchodů s chovatelskými potřebami i dalších subjektů v tomto oboru. Společnost Covetrus s mateřskou centrálou v USA zaměstnává přes 5.000 zaměstnanců ve 25 zemích světa.

V letošním roce jsme se zúčastnili celosvětového průzkumu OHI (Organizational Health Index), který hodnotí spokojenost zaměstnanců mezi více než 1 900 firmami po celém světe a jsme pyšní na to, že naše firma uspěla lépe než 92 % všech hodnocených zaměstnavatelů

Junior markeťák(čka) se smyslem pro IT

Do našeho čtyřčlenného marketingového týmu – k Lucii, Terce a Martinům hledáme parťáka (čku), nadšence do marketingu se vztahem k technologiím. Skvěle zapadnete, pokud se ztotožňujete s filozofií: „Hledám způsoby, jak věci udělat, ne důvody, proč je nedělat“.

Jaká bude vaše role?

 • Budete kompletně pečovat o náš zákaznický e-shop. To zahrnuje nastavování bannerů, speciálních kampaní, produktů na homepage a celkové zdokonalení e-shopu.
 • Budete tvořit online reklamu na sociálních sítích (Facebook a Instagram). Na vizuálech a textaci budete spolupracovat v týmu, konkrétní nastavení a vyhodnocení pak bude na vás.
 • Budete se podílet na marketingových aktivitách vybraných exkluzivních značek a přípravě podkladů pro naše obchodní zástupce.
 • Budete spolupracovat na editaci našich webových stránek nebo firemního intranetu v prostředí redakčního systému Joomla.
 • Budete aktivně spolupracovat s obchodním týmem a také s ostatními odděleními napříč firmou (nákup, IT, call centrum, reklamace, finanční oddělení).

Co od vás očekáváme?

 • Určitě se neobejdete bez základů jazyka HTML. Právě v tom totiž budujeme náš e-shop. Je prima, pokud zvládáte rozluštit jednotlivé části zdrojového kódu nebo máte minimálně chuť se to naučit.
 • Znalost principů tvorby reklamy a nástroje pro sledování výkonu kampaní Google Analytics.
 • Mít zvládnutou gramatiku. Při korektuře textů oceníme další pár pozorných očí.
 • Angličtinu na komunikativní úrovni, zvládnete email/telefon/video.
 • Nehledáme marketingového supermana (ku). Vaší výhodou ale může být jakákoliv zkušenost s podobnou rolí nebo koníček zaměřený v oboru marketing/IT.

Proč k nám?

 • Dáme Vám možnost se přímo podílet na budování brandu společnosti, která je předním hráčem ve svém oboru a rozvoji našich exkluzivních značek.
 • Nabídneme Vám práci, která Vás bude naplňovat a partu kolegů, kteří Vás budou podporovat a inspirovat.
 • A něco navíc: flexibilní pracovní dobu a možnost využít home-office, 24 dní dovolené (po 1. roce 25 dní), placené volno na vaše narozeniny, možnost neustálého vzdělávání (semináře, webináře, kurzy AJ), stravenky 100 Kč/stravenkový paušál, slevy na firemní produkty, firemní akce a teambuildingy, slevy u našich partnerů (mobilní operátor, banky, výrobci aut), očkování proti chřipce 1x ročně zdarma, extra bonusy při svatbě nebo narození dítěte a pro fajnšmekry skvělou kávu na pracovišti zdarma :)
 • Počáteční spolupráce bude na dobu 1 roku, ale v případě oboustranné spokojenosti rádi prodloužíme na dobu neurčitou po prvním roce.

Zaujali jsme vás?

Pak pošlete své CV (nebo odkaz na LinkedIn). Zároveň k tomu „přihoďte“ pár bodů o sobě, které CV neprozradí. Těšíme se!


Informace o pozici

Společnost
NOVIKO s.r.o.
Adresa
Palackého třída 537/163, Brno – Medlánky
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce, Možnost si napracovat hodiny, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Specialista marketingu, Online Marketing, Specialista sociálních sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.


NOVIKO s.r.o., Tereza Ptáčková