Vyvíjíme software pro bezpečnou digitální identitu a elektronické platby. Díky nám můžete jednoduše platit bankovní kartou, mobilem nebo hodinkami po celém světě. Mezi naše zákazníky patří banky, velké firmy a veřejný sektor.

TECHNICAL WRITER

Náplň práce:

Technical writer je unikátní pozice na pomezí několika oborů. Umí psát, ale zároveň rozumí našemu technologickému produktu. Umí nakouknout do kódu a zorientovat se v něm. Kódem myslíme C++, objektově orientované programování, základní webové technologie (HTML, CSS, JAVA). Měl by snadno porozumět komplexním věcem a umět je jednoduše vysvětlit.

Tvým výstupem budou dokumentace, návody a tutoriály, scénáře k testování a podobně. Budeš součástí vývojového týmu od počátku projektu.

CO POTŘEBUJEME:

  • Základní orientaci v kódu (C++, JAVA, HTML, CSS, OOP).
  • Technické myšlení a schopnost vyjadřovat se jasně a precizně psaným slovem.
  • Komunikativnost - sdílíme zkušenosti, postupy, novinky, fuck-upy…všechno, co nás může posunout.
  • Budeš se potřebovat hodně ptát.

CO TI MŮŽEME NABÍDNOUT:

  • Pružná pracovní doba – pracujeme od 9:00 do 15:00. Zbytek pracovní doby si upravíš podle sebe.
  • 5 týdnů dovolené. Pro novopečené tatínky 3 dny placeného volna navíc.
  • Home office a práci blízko svého domova. Máme 7 poboček – Zlín, Praha, Olomouc, Přerov, Vsetín, Brno, Ostrava.
  • K férové výplatě dostaneš projektové a podílové odměny.
  • Uvolněná přátelská atmosféra. V práci si všichni tykáme. Vycházíme si vstříc, pomáháme si a máme pochopení pro to, že každý má někdy den blbec.
  • Nováčky neučíme plavat vhozením do vody. K ruce budeš mít vždy někoho, kdo ti v začátcích poradí. Chápeme, že rozjezd chvíli trvá a nikdo neumí po nástupu všechno.

Společnost
MONET+,a.s.
Adresa
Za Dvorem 505, Zlín – Štípa
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technical Writer
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

MONET+,a.s., MONET+, a.s.
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.