Jsme advokátní kancelář založená v roce 1990. Máme pracoviště v Praze, Hradci Králové a Náchodě a máme okolo 70 prima kolegyň a kolegů. Mezi naši klientelu se řadí významné instituce, jak z hlediska regionálního, tak z hlediska celorepublikového významu jako jsou státní instituce, bankovní a pojišťovací domy, investiční a finanční skupiny, významné sportovní kluby, automobilové společnosti apod. Rovněž se můžeme pochlubit celou řadou specializovaných týmů a celou řadou šikovných kolegyň a kolegů, kteří pravidelně publikují. Jsme členy v nadnárodním sdružení ABL (Alliance of Business Lawyers) toto členství nám pomáhají vytvářet komplexní síť služeb pro naše klienty i v zahraničí.

Advokát/advokátka

Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s. r. o. přijme do svého týmu spolupracujícího advokáta.
 
Nabízíme zajímavou odbornou práci v mladém příjemném kolektivu. Příležitost pracovat pro prestižní klientelu z řad předních českých společností a státních institucí. Perspektivu růstu a rozvoje, zázemí stabilní společnosti.
 
Očekáváme výbornou znalost českého práva, vysoké pracovní nasazení, schopnost týmové spolupráce. Dokonalé profesionální vystupování, flexibilitu, samostatnost a důslednost. Nástup možný dle domluvy.
 
V případě Vašeho zájmu očekáváme Váš strukturovaný životopis na uvedené e-mailové adrese.


Informace o pozici

Společnost
Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o.
Adresa
Malé náměstí 124/15, Hradec Králové
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Firemní akce
Zařazeno: Právní služby, Advokát
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Zadavatel: Zaměstnavatel

Advokátní kancelář Hartmann, Jelínek, Fráňa a partneři, s.r.o., Leona Křečková
Malé náměstí 124, 50003 Hradec Králové, Česká republika
495 534 081
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.