V březnu 2021 oslavila naše společnost už 30 let úspěšného fungování na trhu, během kterých jsme se vypracovali na jednu z nejvýznamnějších stavebních firem v Karlovarském kraji.

Ekonom

Jsme středně velká karlovarská stavební firma a přijmeme do našeho týmu ekonoma.

Co Vás čeká?

Péče o firemní finance
Plánování cash flow, příprava výkazů, reportů, analýz a statistik
Komunikace s vedením firmy, investory, daňovými a kontrolními úřady a ostatními institucemi
Bankovní transakce, úvěrové či leasingové smlouvy
Kontrola účtování a účetních operací
Plánování a kontrola nákladů firmy

Co požadujeme?

SŠ/VŠ vzdělání ekonomického směru
Praxe v oboru
Znalost daňové, platební, controllingové problematiky
Znalost práce na PC (MS Office), účetních programů
Samostatnost, zodpovědnost a diskrétnost

Co Vám můžeme nabídnout?

Nabízíme Vám zázemí stabilní společnosti, která funguje na trhu více jak 30 let. Zakládáme si na férových vztazích a rodinném přístupu. Nástup možný ihned.

Společnost
BAU-STAV a.s.
Adresa
Loketská 344/12, Karlovy Vary – Dvory
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Dovolená 5 týdnů, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Ekonomika a podnikové finance, Ekonom
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

BAU-STAV a.s., Jana Cozmová