Jsme technický a vývojový státní podnik založený Ministerstvem obrany České republiky. Svou činností udržujeme a dále rozvíjíme strategické know-how České republiky v oblasti obranného a bezpečnostního výzkumu a vývoje mj. zbraní, munice, pozemní techniky, bezpilotních průzkumných prostředků, palubního vybavení letadel, prostředků radiotechnického a letištního technického zabezpečení, simulátorů apod. Realizujeme projekty jak pro tuzemské, tak i pro zahraniční obchodní partnery.

Aktuálně hledáme vhodného kandidáta na pracovní pozici:

Projektant konstruktér - elektro

Náplň práce:

  • Samostatné tvůrčí řešení výzkumných a vývojových úkolů
  • Realizace projekčních a konstrukčních prací při vývoji speciálních zařízení v oblasti rozvoje vojenské pozemní techniky a její logistické podpory, např. realizaci elektro výzbroje kontejnerových zástaveb, napájecích, zdrojových a rozvodných souprav, řídících a rozvodných systémů
  • Realizace změnového řízení a zpracování dokumentace

Základní požadavky:

  • SŠ / VŠ elektrotechnické vzdělání v oboru silnoproud
  • Schopnost ovládat konstrukční programy (Electrical Cad a Inventor výhodou)
  • Praxe v oboru výhodou
  • Komplexní analytické myšlení
  • Odborná způsobilost dle §§ 6 a 10 vyhlášky č.50/1978 Sb.
  • Znalost programů MS Office
  • Výborné komunikační schopnosti
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Zaměstnání formou pracovní smlouvy na plný pracovní úvazek na dobu neurčitou
  • Pružnou 7,5 hodinovou pracovní dobu
  • Odměnu za podíl na zisku v případě prosperity státního podniku
  • 5 týdnů dovolené
  • Extra Sick Days
  • Příspěvek na stravování v areálu odštěpného závodu
  • Dary a odměny z FKSP
  • Příspěvky na společenské, kulturní a sportovní akce
  • Zajišťování a hrazení závodní preventivní péče, příspěvky na rekreaci a zájezdy, příspěvek na penzijní pojištění, profesní rozvoj a školení v oboru
  • Zázemí stabilní, jedinečné, zavedené a perspektivní společnosti

Společnost
Vojenský technický ústav, s.p.
Adresa
Víta Nejedlého 691, Vyškov – Dědice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, Státní a veřejná správa, Věda a výzkum
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Vojenský technický ústav, s.p., Jan Bříza
722 986 398
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.