Společnost zabývající se již devátým rokem projektovým managementem a obchodní činností hledá uchazeče o práci v oblasti administrativní činnosti a v oblasti komunikace s klienty z řad firem a obcí či měst v ČR. Vysoký potenciál úspěchu, kariérního růstu a skvělého výdělku.

Projektový manažer

Dobrý den,

do společnosti CZECHIA GROUP s.r.o. hledáme kolegy/ kolegyně na pozici SENIOR A JUNIOR PROJEKTOVÝ MANAŽER.

Zabýváme se především tvorbou projektové dokumentace, řízením projektů financovaných z dotačních titulů a aplikací nových technologií, energetickými úsporami, tvorbou odborných studií, administrací zadávacích řízení, atd.

SENIOR:

Náplň práce:

· Komunikace s klienty

· Vypracovávání odborných studií a posudků

· Dotační agenda – vyřizování dotací od začátku do konce

Požadujeme:

· Praxe

· Pečlivost

· Bezproblémovou komunikaci v českém nebo slovenském jazyce

· Práci na plný úvazek

· Výhodou je znalost MS Office – především Excel a Word

· Analytické myšlení

 JUNIOR:

· Podílení se na vypracování odborných studií a posudků

Požadujeme:

· Pečlivost

· Bezproblémovou komunikaci v českém nebo ve slovenském jazyce

· Praxe výhodou

Nabízíme:

· Velkorysé finanční ohodnocení

· Různorodou a zajímavou činnost s velkou mírou samostatnosti

· Zaškolení

· Multisport karta

· Zdravotní program

· Dlouhodobá spolupráce

Sídlo v ulici V Jámě 699/1, Praha 1, výhodná poloha v centru města.

Společnost
CZECHIA GROUP s.r.o.
Adresa
V jámě 699/1, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 50 000 – 100 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Nadstandardní lékařská péče, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova
Zařazeno: IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Project Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO), dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro důchodce.