Společnost MORAVIA CANS je předním evropským výrobcem aerosolových nádobek s mezinárodní působností a více jak čtyřicetiletou tradicí. Díky stabilní kvalitě svých výrobků a výrobních procesů našla své pevné uplatnění zejména v kosmetickém průmyslu. Ke své práci využívá vysokorychlostní linky s kapacitou přesahující 500 milionů nádobek ročně.
Jsme jeden tým sdílející stejné cíle, přidejte se k nám.
Více informací naleznete na www.moraviacans.cz

R&D Specialist (vývojový konstruktér)

Požadavky na pozici:

  • VŠ strojírenství/technologie/konstrukce
  • Kreativní a technické myšlení strojaře
  • Znalost 2D/3D konstrukce Autodesk Invertor
  • Znalost technologií tváření (plošné, objemové) výhodou
  • Angličtina na pokročilé komunikativní úrovni
  • Ochota a chuť na sobě pracovat

Náplň práce:

  • Konstrukce a vývoj aerosolových nádobek
  • Konstrukce a vývoj výrobků a jejich částí podle zadaných specifikací
  • Optimalizace konstrukčních řešení pomocí 3D CAD nástrojů
  • Základní znalosti pevnostních, tuhostních a dynamických výpočtů
  • Přivádění nového know-how do stávajících výrobních technologií
  • Spolupráce při návrhu a optimalizaci automatizovaných pracovišť
  • Spolupráce s vysokými školami a výzkumnými ústavy (ČR a zahraničí)
  • Asistence při testování

Nabízíme:

  • Zázemí silné, inovativní společnosti využívající nejmodernější technologie
  • Příležitost využít vlastní iniciativu a uplatnit své nápady
  • Odměny za životní a pracovní jubilea
  • Velmi dobré platové ohodnocení
  • 13. mzdu
  • Cafeterii Benefitů
  • Závodní stravování, týden dovolené navíc, sportovní a kulturní akce
  • Možnost dalšího rozvoje

Společnost
MORAVIA CANS a.s.
Adresa
Tovární 532, Bojkovice
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Stravenky/příspěvek na stravování, Kafetérie
Zařazeno: Strojírenství, Technika a vývoj, Výroba a průmysl, Konstruktér, Pracovník výzkumu a vývoje
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.