Pacovis ist ein solides, inhabergeführtes Schweizer Unternehmen, das sich seit über 80 Jahren an der Zukunft orientiert. Als verlässliche Dienstleister für Produktions und Beschaffungsprozesse in der Lebensmittel- und Gastrobranche sind wir mit Begeisterung dabei, wenn es um Lösungen für unsere Kunden geht. Eine Begeisterung, die ansteckt. Vielleicht auch Sie? Um den wachsenden Anforderungen unserer Kunden gerecht zu werden, brauchen wir Ihre Unterstützung. Als

SachbearbeiterIn im Verkaufsinnendienst / Verkaufssupport (m/w/d) (für den Tschechischen Markt)

verstärken Sie Ihr künftiges Team, bereichern unser Unternehmen mit Freude, Elan und Kompetenz und erleben dabei Ihr persönliches, berufliches Glück. In dieser Funktion wirken Sie tatkräftig und verantwortungsvoll bei der Bewältigung der folgenden Aufgaben mit:

Ihre Aufgaben

  • · Umfassende Bearbeitung von Kundenanfragen und Bestellungen
  • · Administrative Betreuung von Grosskunden
  • · Erstellen von Kalkulationen, Offerten und Statistiken
  • · Planung und Durchführung von Preisanpassungen- und Harmonisierungen
  • · Mitarbeit bei der Umsetzung von internen Projektaufgaben
  • · Betreuung von kundenspezifischen Projekten
  • · Unterstützt den Verkaufsaussendienst und die Key Account Manager
  • · Kundenorientiertes Bearbeiten von Reklamationen

Ihr Profil

Sie bringen Tschechisch als Muttersprache und eine kaufmännische Grundausbildung sowie mehrjährige Berufserfahrung im Verkaufsinnendienst mit.

Als „Macher-Persönlichkeit“ verfügen Sie über eine kommunikative und teamorientierte Arbeitsweise. Ihr Organisationstalent sowie die Freude an Detailarbeiten erleichtern Ihnen die täglichen Herausforderungen in dieser Schnittstellenfunktion. Wenn Sie dazu noch Deutsch als Zweitsprache, sowie Sicherheit in der Anwendung aktueller Office-, IT- und ERP-Kenntnisse mitbringen, dann passen Sie perfekt zu uns.

Es erwartet Sie die Herausforderung, in einem dynamischen Umfeld an den täglichen Aufgaben zu wachsen und an Kompetenz zu gewinnen. Sie stehen in enger Zusammenarbeit mit den Verkaufsleitern und dem Aussendienst.

Wir bieten Ihnen eine Aufgabe mit grosser Selbstverantwortung, guten Sozialleistungen und die Möglichkeit innerhalb des Teams die Arbeitszeiten flexibel mitzugestalten.

Kontakt

Begeistert? Dann freuen wir uns auf Ihre schriftliche Kontaktaufnahme mit Foto ausschliesslich per Mail, Pacovis Österreich, Dr. Albin Lintner, Zum Wiesfeld 11, 2000 Stockerau Österreich

Pacovis je solidní a úspěšná švýcarská společnost řízená přímo vlastníky, která hledí do budoucnosti, její historie je již více než 80 let. Jako spolehlivý poskytoval služeb a dodávek zboží pro výrobu zejména v potravinářském a gastronomickém průmyslu, jsme nadšeně zapojeni do hledání řešení pro naše zákazníky. Máme nakažlivé nadšení a doufáme, že nakazíme i vás? Abychom uspokojili rostoucí požadavky našich zákazníků, potřebujeme vaši podporu.

Hledáme nové kolegyně a kolegy na pozici Referent(ka) pro vnitřní procesy a pro podporu prodeje ( a to zejména pro český trh)

posilte náš budoucí tým, obohaťte naši společnost o radost, elán a kompetence a zažijte své osobní, profesní štěstí. V této roli budete aktivně a zodpovědně přispívat k následujícím úkolům:

Vaše úkoly budou:

  • • Komplexní zpracování zákaznických poptávek a objednávek
  • • Administrativní podpora pro velké zákazníky
  • • Tvorba kalkulací, nabídek a vyhodnocování statistik
  • • Plánování a realizace cenových nabídek a jejich koordinace až po dodávky
  • • Podílení se na realizaci interních projektových úkolů
  • • Dohled nad zákaznickými projekty
  • • Podpora pro obchodníky a manažery pro klíčové zákazníky
  • • Zákaznicky orientované zpracování a vyřizování reklamací

Váš profil a znalosti:

Český nebo slovenský jazyk na úrovni – rodilý mluvčí. Znalost německého jazyka na úrovní plynulé komunikace. Základy obchodního vzdělání a ideálně s několikaletou profesní praxí v poprodejních službách. Jako „osobnost“ máte komunikativní a týmově orientovaný způsob práce. Váš organizační talent a radost z detailní práce vám usnadní každodenní výzvy a úkoly v této pozici. Pokud máte dobré znalosti pro používání současných kancelářských technologií vč. počítačových dovedností, pak jste pro nás ideální osobou.

Můžete očekávat výzvu pro možný růst, a samostatnost při plnění každodenních úkolů a získávání nových kompetencí v dynamickém a velmi moderním pracovním prostředí. Na jedné straně budete spolupracovat s manažery a na straně druhé budete velmi důležitou spojkou s obchodníky v terénu. Nabízíme Vám úkol s vysokou mírou samostatnosti a osobní odpovědnosti, s velmi dobrými platovými podmínkami a firemními benefity dle standardů západních společností.

Kontakt

Pokud Vás nabídka zaujala? Pak se těšíme na váš životopis v českém i německém jazyce , který zašlete vč. fotografie na náš email k rukám pana Dr. Albina Lintnera adresa: Zum Wiesfeld 11, 2000 Stockerau Rakousko.

Společnost
Pacovis Osterreich GmbH and Co KG
Adresa
Stockerau, Rakousko
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Němčina (Výborná)
Plat
Plat: 1 400 – 2 000 EUR / měsíc
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Příspěvek na dopravu, Dovolená 5 týdnů, Závodní stravování, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, 13. plat, Zahraniční pracovní cesty, Vlastní organizace náplně práce, Dog-friendly office, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Administrativa, Administrativní pracovník, Pracovník back office
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pacovis Osterreich GmbH and Co KG, Dr. Albin Lintner
+43 226 665 317
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.