Úspěšná nezisková organizace s dlouholetou tradicí v oblasti kultury, pořadatel hudebního festivalu Concentus Moraviae. Více informací na www.concentus-moraviae.cz

Vedení ekonomické agendy - poloviční úvazek

Co vás čeká

  • vystavování faktur a vedení jejich evidence, sledování úhrad
  • vedení evidence přijatých faktur a jejich úhrada
  • vedení pokladny, správa bankovních účtů
  • sledování cashflow a financí firmy
  • správa smluv - kontrola správností údajů ve smlouvách, evidence smluv, tvorba DPP
  • zpracování evidence docházky a výkazů o cestovních náhradách zaměstnanců
  • příprava finančních podkladů k žádostem o dotace a granty, průběžné sledování jejich čerpání a zpracování vyúčtování (finanční část) projektů
  • administrativní zpracování výroční zprávy organizace
  • komunikace s externí účetní firmou, daňovou poradkyní, finančním úřadem, bankou, správní a dozorčí radou organizace atp.
  • výpomoc při organizaci koncertů festivalu Concentus Moraviae (červen)
  • nástup 1. 2. 2022 nebo dle dohody

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

  • SŠ/VŠ vzdělání
  • uživatelská znalost Microsoft Office (zejména World a Excel)
  • AJ - pasivní (alespoň základní znalost)
  • pečlivost
  • spolehlivost
  • zodpovědnost
  • loajalita
  • analytické schopnosti
  • komunikativnost

Výhodou bude, pokud budete umět

  • zkušenosti s agendou dotací (žádosti/vyúčtování)
  • alespoň SŠ ekonomické vzdělání
  • zkušenost s prací v účetním programu
  • řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
  • vlastní vůz k občasnému pracovnímu využití
  • zkušenosti s vedením kancelářské agendy neziskové organizace
  • časová flexibilita
  • NJ (alespoň základní znalost)

Co vám můžeme nabídnout

  • zázemí malé zavedené neziskové společnosti
  • kancelář v blízkosti centra města (MHD cca 10 min. od Hlavního nádraží)
  • zkrácený pracovní úvazek (20 hod./týden)
  • možnost flexibilně dohodnout pracovní dobu
  • 20 dní dovolené
  • peněžitý příspěvek na stravování
  • služební telefon
  • práce v příjemném přátelském kolektivu
  • korektní jednání
  • účast na realizaci jednoho z nejlepších českých festivalů vážné hudby s mnohaletou tradicí (Concentus Moraviae)
  • práce v zajímavém kulturním prostředí, návštěva koncertů

Společnost
Mezinárodní centrum slovanské hudby Brno, o.p.s.
Adresa
Polní 334/6, Brno – Štýřice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 10 000 – 14 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Firemní akce, Individuální rozvržení pracovní doby
Zařazeno: Administrativa, Ekonomika a podnikové finance, Administrativní pracovník, Fakturant/fakturantka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Pozice je vhodná i pro rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Mezinárodní centrum slovanské hudby Brno, o.p.s., Klára Zemanová