Věnujete se aktivně marketingu, dokážete vzít práci do svých rukou a dotáhnout ji do konce?

Pojďte se s námi podílet na vývoji značky a unikátních produktů, které jsou vidět.

Děláme radost našim zákazníkům a hostům pomocí komplexního řešení několika společností, které se zabývají světem vodních dýmek, tabákovými výrobky a výrobou exkluzivních produktů. Současně také provozujeme moderní gastronomické podniky.

Hledáme kreativního marketingového specialistu pro naše 3 společnosti, který bude mít na starost komunikaci značky a vedení začínajícího marketingové oddělení.

Naše společnosti jsou vedeny v duchu rodinné firmy s důrazem na příjemné prostředí nejen pro náš personál, ale i v tónu komunikace k našim zákazníkům. Záleží nám na detailech, jsme akční vizonáři, kteří chtějí tvořit a nebrání se novým nápadům v jakémkoliv odvětví.

Náplň práce našeho budoucího marketingového guru:

  • Energická pracovní pozice marketingového specialisty
  • Práce s marketingovým mixem a archetypy v marketingu
  • Tvorba grafických materiálů a fotografií
  • Správa sociálních sítí a komunikace se zákazníky na denní bázi
  • Kreativní tvorba a realizace marketingových kampaní od A do Z
  • Komunikace a tvorba nových marketingových příležitostí s vedoucími pracovníky a provozními barů
  • Komplexní péče o online i offline komunikaci značky

Jaké znalosti a dovednosti potřebujete pro naší pozici:

  • Základní znalosti práce v grafickém programu
  • Základní dovednosti s tvorbou a úpravou fotografií
  • Pokročilé zkušenosti v oblasti social media marketingu
  • Kreativitu a základní zkušenosti s copywritingem
  • ŘP sk. B

Když si plácneme, můžeme Vám nabídnout:

  • Stabilní pracovní pozici s možností kariérního růstu
  • Podílení se na rozvoji všech společností
  • Pracovní zázemí v nově zrekonstruovaných prostorech
  • Příjemný pracovní kolektiv mladých lidí v přátelské atmosféře
  • Možnost absolvování vzdělávacích kurzů v oboru marketingu

Těšíme se na Váš životopis a případnou budoucí spolupráci!

Společnost
Dobrý tabák s.r.o.
Adresa
Ruská 83/24, Ostrava – Vítkovice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Základní)
Plat
Plat: 25 000 – 35 000 Kč / měsíc
Benefity: Vzdělávací kurzy, školení, Firemní akce, Zahraniční pracovní cesty
Zařazeno: Gastronomie a pohostinství, Marketing, Prodej a obchod, Brand manager, Grafik, Marketingová komunikace, Marketingový ředitel/manažer, Specialista marketingu, Online Marketing
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Dobrý tabák s.r.o., Vincenc Borovec
+420 721 561 461