Jsme software house, který působí na trhu již od roku 2012. Na poli IT máme bohaté zkušenosti a klientům chceme být především partnerem a vnímat jejich potřeby komplexně. Pomůžeme vám zabezpečit vaše webové aplikace a IT infrastrukturu, dodáme kvalitní IT specialisty na projekty nebo vám vyvineme software na míru.

Sales assistant

Do příjemného a stabilního mladého kolektivu hledáme nového kolegu či kolegyni, který posílí náš tým.
Pouštíš se do všeho s nadšením a úsměvem a dotahuješ věci do konce? Baví tě nejen práce z kanceláře, ale rád/a si zajdeš i na kávu či oběd s klienty? Fascinuje tě dnešní digitální svět plný aplikací a nových technologií a chtěl/a bys mu více porozumět?
Neváhej a ozvi se nám.

Co vás čeká

Spolupráce při péči o klíčové zákazníky
Příprava nabídek pro klienta
Příprava podkladů pro obchodního manažera
Komunikace s klienty – osobně i online
Koordinace s ostatními odděleními
Evidence obchodních případů a další administrativa

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Příjemné vystupování
Anglický jazyk na komunikativní úrovni (slovem i písmem)
Dobrá znalost práce na PC
Samostatnost, logické uvažování
Komunikační a organizační schopnosti
Přirozenou pečlivost a „prozákaznický“ přístup

Co vám můžeme nabídnout

Jsme relativně mladá společnost sídlící v moderních kancelářích v Praze-Karlín. Máme mladý a velmi energický kolektiv.
Nejsme korporát, ctíme lidskou individualitu.
Umožňujeme karierní růst i do dalších nově vzniklých interních projektů.
Pravidelně tráví celý tým společný čas na firemních workshopech, team-buildincích v ČR i v zahraničí nebo jen v baru. 😊 Nejsme totiž jen kolegové, ale i přátelé.
Vzdělávací kurzy.
Notebook a iPhone je samozřejmost.
Multisportka po zkušební době .

Společnost
Integra Czech Republic, s.r.o.
Adresa
U Sluncové 666/12a, Praha – Karlín
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná) nebo Angličtina (Pokročilá)
Plat
Plat: 28 000 – 38 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Administrativa, IS/IT: Konzultace, analýzy a projektové řízení, Prodej a obchod, Asistent/asistentka
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.