Pro našeho klienta, významnou mezinárodní a stabilní společnost, hledáme kandidáta/-ku na pozici Business Analyst.
Velmi rádi bližší informace o společnosti a pozici poskytneme osobně.

Náplň práce:

  • Přípravu podkladů pro účetní závěrku.
  • Příprava interního i externího reporting.
  • Spolupráce na finančním plánu.
  • Příprava studií a analýzy existujícího portfolia (profitability, odchylky, kontroly studií).
  • Spolupráce s ostatními kolegy i na mezinárodní úrovni.
  • Aktivní účast na projektech v rámci společnosti i v rámci regionu střední a východní Evropy.
  • Mapování procesů, podílení se na jejich zefektivnění, automatizaci a tvorbě dokumentace.

Váš profil:

  • Zkušenosti s analýzami a finanční závěrkou
  • Velmi dobrá znalost MS Office - Excel.
  • Přesnost a týmovost.
  • Analytické myšlení.
  • Dobrá znalost anglického jazyka

Klient nabízí:

  • Příjemné pracovní prostředí.
  • Flexibilní pracovní dobu.
  • Možnost práce z domova.
  • Stravenky.
  • 5 týdnů dovolené.
  • Bonusy ke mzdě.
  • Cafeterie.
  • Sick days.
  • Příspěvky na pojištění apod.

Na spolupráci se těší:

Jakub Horký

Společnost
Heat & Lark s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Plat
Plat: 50 000 – 70 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Příspěvek na vzdělání, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Individuální rozpočet na osobnostní růst
Zařazeno: Bankovnictví a finanční služby, Ekonomika a podnikové finance, Pojišťovnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura