Wikov Gear s.r.o. Plzeň je ryze česká strojírenská firma s více než 130letou tradicí na trhu. Zaměstnancům nabízíme uplatnění v rámci širokého spektra technických profesí. Jsme stabilní firma, která vyváží převodovky do celého světa a do mnoha průmyslových oborů.

Obchodní manažer(ka)

Co bude Vaším úkolem?

  • Odpovědnost za obchodní vztahy se zákazníky společnosti, budete hlavní kontaktní osoba mezi zákazníkem a ostatními útvary společnosti,
  • příjem poptávek a jejich následné zpracování a evidence v systému společnosti,
  • ve spolupráci s ostatními odbornými úseky (technologie, konstrukce...) budete zpracovávat nabídky, sjednávat obchodní podmínky a smlouvy,
  • budete pečovat o naše stávající zákazníky a vyhledávat nové obchodní možnosti.

Co od Vás očekáváme?

  • Min. SŠ technického zaměření,
  • praxe min. 1 rok v obchodním oddělení výrobní společnosti,
  • výborné prezentační a komunikační schopnosti,
  • pokročilou znalost práce na PC (MS Office),
  • aktivní ŘP sk.B,
  • komunikativní znalost AJ podmínkou, další jazyk vítán,
  • spolehlivost; kreativitu, technické myšlení, samostatnost a rozhodnost.

Co Vám nabízíme?

  • Zajímavou základní mzdu v závislosti na praxi a zkušenostech a s pravidelným navyšováním,
  • prémie z obchodních případů, čtvrtletní odměny,
  • příspěvek na penzijní připojištění až 1000 Kč/měsíc
  • 5 týdnů dovolené, 3 dny "sick day",
  • Cafeterii Sodexo, dotované stravování v závodní jídelně,
  • Jazykovou výuku a další benefity

Společnost
Wikov Gear s.r.o.
Adresa
Tylova 1/57, Plzeň – Jižní Předměstí
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Kafetérie, Zdravotní volno/sickdays
Zařazeno: Prodej a obchod, Strojírenství, Výroba a průmysl, Account Manager, Obchodní zástupce, Project Manager, Key Account Manager, Business Development Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Wikov Gear s.r.o., Andrea Svěcená
Tylova 1/57, 316 00 Plzeň, ČR
Mob.: 724 500 602