NOVEM Car Interior Design k. s. Město Touškov.
Vyrábíme dřevěné dekorativní prvky do interiéru luxusních osobních automobilů BMW, Mercedes, Volvo, Audi.
Staňte se součástí stabilní nadnárodní společnosti.
Baví Vás práce, která není stereotypní a každý den máte možnost přijít s něčím originálním?
Staňte se členem našeho týmu!!
Hledáme právě Vás!!

IT Specialista

Požadujeme:

- středoškolské vzdělání technického směru
- dobrá znalost anglického popř. německého jazyka
- velmi dobrá znalost IT technologií (LAN, WAN, atd.)
- znalost nástrojů Microsoft (OS, Office, Adaxes, atd.)
- flexibilita, samostatnost
- ochota učit se novým věcem

Pracovní náplň:

- podpora uživatelů v závodě
- správa IT infrastruktury, serverů, PC/TC/NTB klientů
- odpovědnost za kamerový a přístupový systém
- zajištění IT projektů
- správa a koordinace úprav lokálních SW aplikací
- správa telefonů a tiskáren

Nabízíme:

- velmi dobré platové ohodnocení
- 5týdnů dovolené
- dotované závodní stravování
- možnost dalšího vzdělávání
- benefitový program
- jazykové vzdělávání plně hrazené zaměstnavatelem

Společnost
NOVEM Car Interior Design k.s.
Adresa
Líšťanská 520, Město Touškov
Plzeňský kraj
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá)
Benefity: Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Firemní akce
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, Správce operačních systémů a sítí
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

NOVEM Car Interior Design k.s., Zuzana Pendyková
Líšťanská 520, 33033 Město Touškov, Česká republika
378 015 721, 606 665 777