Výběrového řízení na pozici sociálního pracovníka v Centru duševního zdraví Ostrava.

Hledáme spolehlivého a aktivního člověka na plný úvazek na pozici sociálního pracovníka pro klienty/pacienty s duševním onemocněním v Centru duševního zdraví Ostrava. Jde o práci v terénu i ambulanci v rámci multidisciplinárního týmu. Nabízíme zajímavé zaměstnání s dlouhodobou perspektivou a profesní růst prostřednictvím odborného vzdělávání.

Je pro Vás výzvou pracovat v multidisciplinárním týmu? Máte organizační schopnosti a dovedete pracovat v týmu? Umíte předcházet konfliktům a řešit vzniklé situace? Dokážete rozlišovat věci podstatné od méně důležitých?

Pokud na všechny otázky odpovídáte ANO, čtěte dále pro více informací.

POŽADOVANÉ VZDĚLÁNÍ:

VŠ v bakalářském nebo magisterském studijním programu nebo VOŠ získané absolvováním vzdělávacího programu v oborech dle zákona 108/2006 Sb.

OBECNÉ PŘEDPOKLADY:

  • Samostatnost, zodpovědnost a spolehlivost, organizační a komunikační dovednosti, osobní zralost a pozitivní přístup, loajalita.
  • Uživatelská znalost MS Office, Internet, ŘP sk. B výhodou.

POŽADAVKY PRO PŘIHLÁŠENÍ DO VÝBĚROVÉHO ŘÍZENÍ:

  • Motivační dopis – napište nám, jaké máte předpoklady pro danou pozici, proč se o práci u nás zajímáte, co můžete nabídnout z profesních dovedností apod.
  • Profesní životopis – nezapomeňte uvést své kontakty a potřebné náležitosti včetně dosaženého vzdělání, praxe v oboru i dalších zkušeností. Máte-li možnost, napište nám kontakt na osobu, která nám o Vás je ochotna sdělit další reference.

PŘEDPOKLÁDANÝ NÁSTUP:

1. února 2022

Motivační dopis a profesní životopis nám zašlete na adresu Asociace TRIGON, o.p.s., Skautská 1045/3, 708 00 Ostrava-Poruba v obálce s označením VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ nebo elektronickou formou. Vybrané zájemce pozveme k ústnímu pohovoru, o kterém Vás budeme informovat telefonicky, popř. e-mailem.


Informace o pozici

Společnost
Asociace TRIGON, o.p.s.
Adresa
Kafkova 1116/13, Ostrava – Moravská Ostrava
Požadované vzdělání: Vyšší odborné
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.