Loxone je jednička v oblasti inteligentní elektroinstalace domácností a budov. Přidej se k naší misi.

Technická podpora - Junior

Buď součástí týmu, který mění svět. Staneš se oporou pro firmy instalující systém Loxone a testerem nových zařízení a funkcí. Tvá práce bude mít globální dosah a bude mít pozitivní dopad na každodenní život lidí.

Místo: České Budějovice / Úvazek: Plný

Náplň práce:

  • programování v našem softwaru Loxone Config
  • vzdálená správa instalací
  • správa technického zázemí Office
  • analýza a odstraňování problémů u našich partnerů
  • testování prototypů produktů a softwarových aktualizací
  • odborná podpora partnerů on-line (nejezdíme do terénu)
  • správa on-line technické dokumentace

Požadujeme:

  • dokončené technické vzdělání - znalosti absolventů střední školy oboru elektro,
  • § 50 - výhodou
  • zájem o moderní technologie
  • výborné komunikační schopnosti
  • aktivní znalost AJ či NJ podmínkou (Slovenština výhodou)
  • pokročilá znalost práce s PC
  • smysl pro zodpovědnost, samostatnost a chuť se sebevzdělávat

Nabízíme:

  • platové ohodnocení od 26 000,- Kč
  • možnost podílet se na netradičních projektech nejen v ČR
  • plný úvazek s možností na dobu neurčitou
  • špičkové know-how a zkušenosti leadera v oboru
  • práce v nejmodernějším Officu - vlastní kavárna,bar, sauna a posilovna
  • firemní akce a zaměstnanecké slevy
  • hodinové pauzy na oběd a pracovní doba v pátek do 12:00

Společnost
Loxone s.r.o.
Adresa
U Staré trati 1775/3, České Budějovice – České Budějovice 2
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá) nebo Němčina (Pokročilá) nebo Čeština (Výborná)
Plat
Plat: 26 000 – 40 000 Kč / měsíc
Benefity: Sleva na firemní výrobky/služby, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Elektrotechnika a energetika, IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Elektrotechnik
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Loxone s.r.o., Lenka Metelcová