Jsme NEWTON University, jedna z nejúspěšnějších soukromých vysokých škol v České republice. Naši absolventi vstupují do praxe s tituly od Bc. po MBA v oblasti managementu, ekonomie, podnikání, psychologie i marketingu. Aplikace vědy do praxe je pro nás mantrou, podporujeme kritické myšlení, osvojování si teorie praxí. To vše pod vedením nejen skvělých akademiků, ale právě také zkušených pedagogů přímo z businessu. Působíme v Praze, Brně a Bratislavě, kde vzděláváme a rozvíjíme přibližně 1 800 studentů.

CONTENT SPECIALISTA / SPECIALISTKA

Náplň práce:

  • Zodpovědnost za tvorbu a dodržování obsahové strategie NU i všech dalších projektů ze skupiny NEWTON University Group, nastavení procesů a zodpovědnost za dodržování KPIs
  • Vedení obsahového projektu NEWTON.Today, úzká spolupráce s NEWTON.Tv, tvorba dílčích obsahových projektů pro naplnění obsahové strategie
  • Správa sociálních sítí včetně komunikace s veřejností
  • Koordinace spolupráce s externími agenturami – obsahová agentura, grafické studio, digitální agentura, PR agentura

Vaše předpoklady:

  • Perfektní psaný i verbální projev
  • Angličtina výborná, čeština výborná
  • Kreativní myšlení
  • Zkušenost s tvorbou obsahových strategií
  • S vedením mediálních projektů
  • S copywritingem či vlastním blogem
  • Vítáme praxi v rádiu, TV, redakcí časopisů či novin nebo jiných mediálních projektů
  • Komunikativnost, otevřenost, aktivní přístup k práci

Co nabízíme:

  • Zajímavou práci v příjemném a inspirativním prostředí
  • Přátelský kolektiv, spolupráci se zkušenými kolegy a zajímavými a mediálně známými osobnostmi z managementu, marketingu, psychologie a další oblastí
  • Možnost profesního i osobnostního rozvoje
  • Kvalitní systém sdílení znalostí a know-how
  • Velký prostor pro seberealizaci při vedení a vytváření obsahových projektů
  • Pracovní poměr na plný úvazek nebo práci na IČ
  • Pracoviště v blízkosti centra Prahy (Kongresové centrum Praha, 5. května 65, Praha 4 - Nusle)
  • Pracovní smlouva na 1 rok s možností prodloužení

Nástup ihned/dle dohody.

V případě zájmu nám zašlete co nejdříve Váš profesní životopis a stručný motivační dopis. Těšíme se na Vás.

Společnost
Vysoká Škola NEWTON, a.s.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Výborná), Čeština (Výborná)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Vlastní organizace náplně práce, Rozjezd zcela nového projektu
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Média, reklama a PR, Marketingová komunikace, Specialista PR, Novinář, publicista, redaktor, Editor, Copywriter
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

Vysoká škola NEWTON, a.s.