Naše společnost se specializuje na vývoj a implementaci aplikačního softwaru pro retail a obchodní firmy. Připravujeme pokladní systémy, věrnostní programy a digitální karty, mobilní aplikace, CRM, software pro analýzu dat a segmentaci zákazníků.

Vývojář /vývojářka WEB FRONTEND

Pro naši pobočku ve Zlíně hledáme nového kolegu do týmu NG Retail

Hledáš smysluplnou práci? Je pro tebe důležitá možnost realizace vlastních nápadů?

Máš dobré znalosti VUE.JS, HTML, Javascript, zkušenosti s WEB API, dokážeš transformovat reálné požadavky z businessu do uživatelských aplikací, a navíc máš ještě i zkušenost s e-shop aplikacemi?

Pak neváhej a přidej se k nám do týmu!

Vývojář / vývojářka WEB FRONTEND

Hledáme nového parťáka pro práci s nejmodernějšími technologiemi pro vývoj moderních WEB aplikací pro oblast retailu a pro rozjezd nových projektů.

Můžeš pracovat v příjemném prostředí v centru Zlína, kde si jde zahrát stolní fotbálek, ale je tu i možnost pracovat na dálku. Jsme finančně stabilní společnost, co tvoří fajn parta s duchem startupu, která dělá zajímavou a kreativní práci, má férového šéfa a při práci využívá nejmodernějších technologií a jde s trendy v oboru. Firemní nadupaný notebook a telefon s neomezeným tarifem je samozřejmostí. Nabízíme ti příspěvek na stravování i občerstvení v kanceláři, jako i prodlouženou dovolenou, flexibilní pracovní dobu, možnost dalšího rozvoje a podporu od všech nadšenců pro nové technologie. Další zaměstnanecké benefity pro Relax a volný čas.

Neváhej a dej nám o sobě vědět: velmi rádi se s tebou potkáme osobně a pobavíme se o možnostech spolupráce.

Těšíme se na setkání!


Informace o pozici

Společnost
NG Retail s.r.o.
Adresa
Sedmdesátá 7055, Zlín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor, Správce operačních systémů a sítí, Databázový specialista, Support IS, Java vývojář, PHP vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

NG Retail s.r.o., Marcela Medková
778 974 750
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.