Jsme personálně poradenská společnost zaměřená na executive search a poradenství v oblasti HR. Spolupracujeme s významnými tuzemskými i zahraničními klienty, kterým zajišťujeme komplexní a na míru šitý personální servis. Stavíme na dlouhodobém partnerství jak s klienty - obchodními partnery, tak s kandidáty.

HR Consultant/HR Asistent

Do prosperující personálně poradenské společnosti hledáme vhodné kandidáty na pozici HR Consultant/HR Asistent.

Náplň práce:

  • Tvorba pracovních nabídek na základě zadání klienta
  • Aktivní vyhledávání a oslovování vhodných kandidátů pomocí inzerce, sociálních sítí aj.
  • Telefonická, online i osobní komunikace s kandidáty a klienty
  • Správa účtů na inzertních portálech
  • Spolupráce při realizaci výběrových řízení (účast na pohovorech a schůzkách s klienty)
  • Úprava dokumentů a CV, příprava podkladů pro schůzky
  • Administrativní úkony ad hoc
  • Podpora při zajištění plynulého chodu kanceláře

Požadujeme:

  • Český jazyk na úrovni rodilého mluvčího
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni, další jazyky výhodou
  • Samostatnost, spolehlivost, pečlivost, preciznost, chuť učit se novým věcem
  • Zájem o oblast lidských zdrojů - zkušenosti v oboru výhodou
  • Výborné organizační schopnosti, schopnost stanovit si priority, smysl pro detail
  • Zodpovědnost, komunikativnost a časovou flexibilitu
  • Pokročilá znalost práce na PC – primárně MS Word, Excel a Outlook
  • Zkušenosti s administrativní prací výhodou
  • Aktivní a pozitivní přístup k práci, příjemné a reprezentativní vystupování

Nabízíme:

  • Dlouhodobou spolupráci, podporu pro profesní i osobní rozvoj
  • Flexibilní pracovní dobu – po zapracování možnost využívat Home office
  • Získání nových zkušeností a prostor pro seberealizaci – možnost seznámit se s mnoha obory
  • Samostatnou, zodpovědnou, kreativní a motivující práci
  • Příjemné pracovní zázemí v centru Prahy – Vinohrady

Místo výkonu: Praha – Vinohrady

Nástup: ihned/dle dohody

Pozice je vhodná i pro absolventy či pro studenty posledních ročníků.

V případě, že Vás nabídka zaujala, neváhejte nám zaslat Vaše CV včetně motivačního dopisu.

Děkujeme

Billanc Partners

Společnost
BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o.
Adresa
Vinohradská 29/93, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Mobilní telefon, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Administrativa, Personalistika a HR, Administrativní pracovník, Asistent/asistentka, HR konzultant, Náborář, Personalista, HR specialista
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: dohoda o pracovní činnosti (DPČ)
Zadavatel: Personální agentura

Praxe a stáže, trainee programy.

BILLANC PARTNERS ČR, s.r.o., Petra Vychytilová
777 219 900