ARDEZ Pharma spol. s r.o. je farmaceutická společnost zabývající se od roku 2004 distribucí a propagací léčiv, zdravotnických prostředků a doplňků stravy v České republice a na Slovensku. www.ardez.cz

PRODUCT MANAGER CNS a URO+GYN

Česká farmaceutická společnost obsazuje 2 pozice produktového manažera ve specializacích CNS a URO + GYN pro generické portfolio a specifické zdravotnické prostředky.

Obsazujeme 2 pozice:

  • Product manager CNS
  • Product manager URO+GYN

Jaká bude Vaše náplň práce?

Dosažení stanoveného prodejního plánu určeného portfolia Rx přípravků a zdrav. prostředků (CNS příp. URO+GYN). Příprava a realizace marketingových plánů, kampaní, vyhledávání vhodných příležitostí na trhu, jeho mapování. Spolupráce s KOL´s.

Za co bude produkt manažer zodpovědný:

- vytváří obchodní plán svěřeného portfolia k optimálnímu využití určených prodejních kanálů, sleduje: obrat, náklady, zisk,
- odpovídá za plnění obchodního plánu svěřeného portfolia (prodej, investice),
- motivuje a pomáhá koordinovat činnost týmu obchodních zástupců (u lékařů, lékárny),
- trénuje reprezentanty pro práci u lékařů, v lékárnách,
- spolupracuje s ASM, KAS na dosažení prodejních výsledků,
- orientuje se na trhu a v odvětví,
- rozvíjí vztahy s KOL´s v odpovidajíci kvalitě i kvantitě,
- analyzuje prodejní údaje, trh, konkurenci – mapuje jejich aktivity, ceny, CRM systém a předkládá výstupy a doporučení na základě těchto zjištění,
- organizuje semináře a kongresy,
- připravuje propagační materiály,
- poskytuje ostatním manažerům v divizi včas a kvalitně zpětnou vazbu z terénu,
- další úkoly podle aktuálních potřeb společnosti.

Požadované znalosti a zkušenosti:

- min SŠ, ideálně VŠ vzdělání (obor farmacie, medicína, přírodní vědy nebo ekonomie výhodou),

- 3 roky na obdobné pozici product managera ve farmacii – léčivé přípravky, zkušenost s CNS příp. URO+GYN výhodou,

- výborné komunikační a prezentační dovednosti,
- strategické myšlení, analytické schopnosti a kreativitu,
- samostatnost, rozhodnost, flexibilita a schopnost týmové spolupráce,
- znalost klíčových zákazníků a svěřeného portfolia,
- ambiciózní, svěží a proaktivní přístup,
- orientace na zákazníka a obchodní výsledek,
- pokročilá znalost práce s PC (MS Office, Win),
- ŘP skupiny B – aktivní řidič,
- obchodní etika.

Co Vám můžeme nabídnout:

- přátelskou atmosféru rodinné firmy,
- zajímavou, odpovědnou a samostatnou pozici,
- možnost profesního i osobního rozvoje,
- motivující platové ohodnocení,
- bonusy s vazbou na dosažené výsledky
- služební automobil i k soukromému použití, telefon, notebook, sick days, 5 týdnů dovolené.

Datum nástupu

  • dle dohody

Do výběrového řízení mohou být zahrnuti uchazeči, kteří splňují výše uvedené požadavky. Vybrané uchazeče budeme kontaktovat pro postup do I. kola výběrového řízení.

Společnost
ARDEZ Pharma, spol. s r.o.
Adresa
Hlavní město Praha
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Notebook
Zařazeno: Farmacie, Product Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

ARDEZ Pharma, spol. s r.o., Kamil Kovařík
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.