Přidej se k nám! Skupina DEK se zabývá dodávkami materiálů a služeb pro stavebnictví. Díky naší strategii a soustavným investicím do rozvoje jsme s obratem 22,592 mld. Kč největším dodavatelem v České republice a předním dodavatelem materiálů pro střechy, fasády a izolace na Slovensku.

Právě teď hledáme kolegu/kolegyni na pozici:

Kameraman/střihač - master přes videa a jejich tvorbu

Náplň práce

  • Vytváří reklamní spoty, webináře, video prezentace aj.
  • Vytváří prezentaci firmy na webu, sociálních sítích a dalších vizuálních médií
  • Vyhotovuje fotografické práce produktů a firemních akcí
  • Zajišťuje živá vysílání
  • Obsluha technického příslušenství
  • Postprodukce videí a jejich doplňování o grafiku, titulky apod.

Odpovědnost

  • Odpovídá za plnění zadaných úkolů a termínů
  • Odpovídá za prezentaci firmy na webu, sociálních sítích a dalších vizuálních médií
  • Odpovídá za svěřenou techniku

Požadavky

  • Portfolio - zašlete spolu s CV práci, kterou považujete za Váš největší úspěch
  • Minimálně SŠ vzdělání s maturitou
  • Proaktivitu a ochotu učit se novým věcem
  • Zkušenosti s tvorbou profesionálních videí pro sociální sítě, prezentace, eventy a další účely
  • Znalost Adobe či jiných programů pro editaci videí (další software výhodou)
  • Efektivní organizaci práce a samostatnost
  • Kreativní a analytické myšlení, odolnost proti stresu, flexibilita, schopnost rychle se přizpůsobit měnícím se podmínkám
  • Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

  • Silnou podporu firmy, rádi Vás naučíme vše potřebné
  • Zaměstnání na HPP
  • Flexibilní začátek/konec pracovní doby
  • Odpovídající mzdové ohodnocení + 13. plat
  • 5 týdnů dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Multisport kartu
  • Zaměstnanecké slevy na produkty Stavebnin DEK
  • Stravování v místě výkonu práce
  • Příležitost pro osobní a profesní rozvoj
  • Firemní vzdělávání, společenské akce
  • Zázemí silné a stabilní společnosti

Společnost
DEK a.s.
Adresa
Tiskařská 257/10, Praha – Malešice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Sleva na firemní výrobky/služby, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Závodní stravování, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Firemní akce, 13. plat, Vlastní organizace náplně práce
Zařazeno: Kultura, umění a tvůrčí práce, Marketing, Fotograf, Grafik, Produkční, Kameraman, Střihač
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel