Kaspen/Jung von Matt je renomovaná česká reklamní agentura s portfoliem klientů, kampaní a úspěchů, které u nás nemají obdoby. Za 20 let svého působení na trhu v ní vznikly mimo jiné takové legendy jako Kofola „Prasátko“ nebo Budvar „33“ a „Bob&Dave“. Nadto z ní vzešlo mnoho talentovaných tvůrců, z nichž se mnozí stali leadery v oboru.
Chceš-li se přidat do takové společnosti a ukázat, že v Tobě něco je, dej nám brzo vědět a třeba Tě u nás čeká zábavná cesta do zajímavé budoucnosti.

Account director

Kaspen/Jung von Matt je renomovaná česká reklamní agentura s portfoliem klientů, kampaní a úspěchů, které u nás nemají obdoby. Za svých 20 let působnosti na trhu vychovala více než 1 000 talentovaných marketérů a mnozí z nich se stali ikonami a leadery v oboru. Chceš se přidat do takové společnosti a ukázat co v tobě je? Potom nám dej vědět a třeba ti nabídneme lákavou budoucnost se zábavnou přítomností.

Popis pozice:
Vedení širšího týmu manažerů, strategické a obchodní směřování týmu i jeho rozvoj
Zodpovědnost za finanční profitabilitu a obchodní plánování týmu na roční bázi
Vedení kampaní pro svěřené značky z agenturního portfolia
Spolupráce na rozvoji nových zakázek a akvizice nových značek skrz výběrová řízení
i její dlouhodobé směřování
Dohled nad dlouhodobým strategickým i kreativním směřováním značky v rámci nabízených projektů a kampaní
Komunikace s klientem na denní bázi, , budování vztahů, chápání potřeb značky
Profesní rozvoj týmových kolegů, osvojování nových dovedností a nabízených služeb
Součástí širšího týmu tvořící analytické (strategické) přípravy i praktické exekuce a spolupracující s ostatními agenturními odděleními
Dodržování nastavených termínů a administrativní podpora na realizovaných zakázkách

Naše požadavky:
Zkušenost v oboru alespoň 5 let, včetně vedení podřízených v rámci týmu
Leadership a schopnost motivovat kolegy a naslouchat jejich potřebám
Velmi dobré organizační schopnosti a vyjednávací dovednosti
Schopnost samostatného rozhodování a strategického přemýšlení
Angličtina na dobré komunikativní úrovni
Znalost přípravy a realizace malých i velkých kampaní
Zkušenosti s kampaněmi v digitálním prostředí a na sociálních sítích
Zkušenost s natáčením televizních a radiových spotů, stejně jako jejich adaptací
Smysl pro detail a dotahování věcí do samotného konce
Stres nesmí být nepřítel

Co nabízíme:
Stát se součástí tvorby kampaní pro nejlepší značky na trhu
Tvůrčí prostředí se super partou
Podporu v profesním rozvoji a budování kariéry

Informace o pozici:
Práce na plný úvazek s pracovní smlouvou na dobu neurčitou
Středoškolské vzdělání se středně pokročilou angličtinou

Neformální tvůrčí prostředí, kde práce musí být skvěle odvedená, ale nutně ne 9-18.
Apple firemní počítač a telefon, vzdělávací kurzy a školení, společná zábava.

Work hard – party hard, sick days, dog friendly, dovolená 4-5 týdnů.

Společnost
Kaspen/Jung von Matt a.s.
Adresa
Truhlářská 1119/20, Praha – Nové Město
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Občerstvení na pracovišti, Zdravotní volno/sickdays, Možnost občasné práce z domova, Individuální rozvržení pracovní doby, Dog-friendly office
Zařazeno: Marketing, Brand manager, Marketingová komunikace, Marketingová strategie, Project Manager, Specialista marketingu, Category Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel