Zeelandia byla založena v roce 1900 v Holandsku a dnes již působí takřka po celém světě. Od svého vzniku vyrábí suroviny pro pekaře a cukráře. Pečivo a cukrářské výrobky se díky nim stávají chutnější, zajímavější nebo efektivnější.

Na český trh vstoupila Zeelandia v roce 2000, kdy se spojila s menším jihočeským výrobcem Lactoprot Bohemia. Dodnes si zachovává osobní přístup a rodinnou atmosféru menšího podniku, zároveň těží z příležitostí a sdíleného know-how, které nabízí skupinová spolupráce. Zeelandia není jen dodavatelem. Svým zákazníkům nabízí řadu služeb, inspiruje je, přináší na trh nové trendy a pomáhá jim. Současně je i významným zaměstnavatelem, který si váží svých zaměstnanců a dbá o jejich spokojenost.

Kontrolor/ka kvality v potravinářství - laborant/ka

Alfou a omegou potravinářské výroby je kvalita. Dodávat zákazníkům bezpečné suroviny považujeme za samozřejmost. Neodmyslitelnou součást každodenní práce v našich výrobách proto představuje dohled nad parametry vstupních surovin a finálních výrobků. Právě této oblasti se u nás teď možná zrovna Ty můžeš začít naplno věnovat.

Jak to u nás vypadá?

V našem výrobním závodu v Chelčicích u Vodňan, kde budeš pracovat, voní práce po ovoci. Vyrábíme tu totiž vařené ovocné a zeleninové náplně. V provoze se budeš potkávat asi s 60 dalšími kolegy. Všichni se navzájem znají, nikdo není "jen" anonymním zaměstnancem v seznamu. Mezi kolegy fungují osobní vztahy a vedení se se stejnou osobitostí snaží ke všem přistupovat - individuálně, s ohledem a respektem. To je atmosféra, kterou u nás můžeš očekávat. A co čekat od práce kontrolora kvality?

Tvou náplní práce bude:

  • kontrola surovin pro výrobu a jejich porovnání se specifikacemi,
  • výstupní kontrola hotových produktů,
  • nastavení a dohled na dodržování všech aspektů a činností v oblasti hygieny provozu, které ovlivňují kvalitu produkce, a zajištění proškolení zaměstnanců v této oblasti,
  • příprava a kontrola přístrojů, laboratorního vybavení, pracovních pomůcek a prostředků pro laboratoř i provoz a
  • vedení související dokumentace.

Co pro úspěch budeš potřebovat?

Přestože na svých úkolech budeš pracovat převážně samostatně, nesmí Ti chybět ani týmový duch, protože budeš spolupracovat s dalšími odděleními, jimž budeš partnerem. Budeš se dostávat do situací, kdy se u Tebe v jeden okamžik sejde několik požadavků k řešení. Bez schopnosti dobře si práci zorganizovat a stanovovat priority se tedy neobejdeš. Nesmíš se ani bát přijmout rozhodnutí, zkomunikovat a obhájit je a domáhat se dodržování nastavených pravidel.

Nápomocné při plnění všech úkolů Ti může být vzdělání v potravinářském oboru nebo předchozí praxe z potravinářského provozu. Rychleji a lépe se díky nim v úkolech zorientuješ a prostředí laboratoře ti nebude úplně cizí. Nejsou ale nezbytnou podmínkou. Stejně je to se znalostí angličtiny – základy se Ti budou hodit, ale zvládneš to i bez nich. Bez čeho se ale určitě neobejdeš je znalost práce na pc. Nemusíš být expert. Stačí znalost běžného uživatele - umět napsat e-mail nebo vytvořit textový soubor.

Co myslíš? Nejsi to náhodou TY? Pokud ano, dej nám o sobě vědět. Je to jednoduché. Pošli své CV přes odpovědní formulář. Připoj i pár slov o tom, proč jsi zrovna Ty ta/ten pravá/ý.

Informace o zpracování osobních údajů zájemců o práci najdeš na www.zeelandia.cz.


Informace o pozici

Společnost
Zeelandia spol. s r.o.
Adresa
Chelčice
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Benefity: Bonusy/prémie, Sleva na firemní výrobky/služby, Stravenky/příspěvek na stravování, Dovolená 5 týdnů, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Firemní akce
Zařazeno: Kvalita a kontrola jakosti, Potravinářství, Kontrolor
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.