Přední energetická společnost hledá do svého skvělého HR týmu nového kolegu/ni na pozici HR Business Partner.

HR Business Partner

Co Vás čeká:

  • kompletní zodpovědnost za HR agendu svěřené sekci
  • plánování lidských zdrojů a nábor zaměstnanců
  • rozvoj a vzdělávání zaměstnanců a managementu
  • spolupráce na HR projektech a HR marketingových kampaních
  • zajištění nástupnictví managementu

Co Vám nesmí chybět:

  • zkušenost z pracovní pozice v HR
  • týmový duch
  • diplomatické vystupování
  • schopnost komunikovat napříč firemní strukturou
  • proaktivita
  • ovládání MS Office
  • ŘP sk. B (aktivní řidič/ka)

Máme pro Vás připraveno:

  • různorodou práci
  • volnost, ale i zodpovědnost
  • pohodový a dynamický tým
  • stabilní zázemí klíčového hráče v oboru
  • velkou škálu zaměstnaneckých benefitů

Pro více informací kontaktujte Michala Krále, tel.: 603 955 734.

Společnost
KP2 Czech Republic s.r.o.
Adresa
Praha
Požadované vzdělání: Bakalářské
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 45 000 – 65 000 Kč / měsíc
Zařazeno: Personalistika a HR, HR specialista, HR generalista, HR Business Partner
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Personální agentura

KP2 Czech Republic s.r.o., Michal Král
+420 603 955 734