Naše společnost se specializuje na vývoj a implementaci aplikačního softwaru pro retail a obchodní firmy. Připravujeme pokladní systémy, věrnostní programy a digitální karty, mobilní aplikace, CRM, software pro analýzu dat a segmentaci zákazníků.

Vývojář /vývojářka Business aplikací

Pro naši pobočku ve Zlíně hledáme nového kolegu do týmu NG Retail

Hledáš smysluplnou práci? Je pro tebe důležitá možnost realizace vlastních nápadů?

Máš dobré znalosti C# a .NET, .NET CORE, zkušenosti s WEB API a SQL databázemi, dokážeš transformovat reálné požadavky z businessu do uživatelských aplikací, máš zkušenost s WPF (není však nutné, zaučíme) a ještě se navíc vyznáš také v Retail procesech?

Pak neváhej a přidej se k nám do týmu!

Vývojář / vývojářka Business aplikací

Hledáme nového parťáka pro práci s nejmodernějšími technologiemi pro vývoj moderních Business aplikací pro oblast retailu vč. testování a pro rozjezd nových projektů.

Můžeš pracovat v příjemném prostředí v centru Zlína, kde si jde zahrát stolní fotbálek, ale je tu i možnost pracovat na dálku. Jsme finančně stabilní společnost, co tvoří fajn parta s duchem startupu, která dělá zajímavou a kreativní práci, má férového šéfa a při práci využívá nejmodernějších technologií a jde s trendy v oboru. Firemní nadupaný notebook a telefon s neomezeným tarifem je samozřejmostí. Nabízíme ti příspěvek na stravování i občerstvení v kanceláři, jako i prodlouženou dovolenou, flexibilní pracovní dobu, možnost dalšího rozvoje a podporu od všech nadšenců pro nové technologie. Další zaměstnanecké benefity pro Relax a volný čas.

Neváhej a dej nám o sobě vědět: velmi rádi se s tebou potkáme osobně a pobavíme se o možnostech spolupráce.

Těšíme se na setkání!


Informace o pozici

Společnost
NG Retail s.r.o.
Adresa
Sedmdesátá 7055, Zlín
Požadované vzdělání: Vzdělání není podstatné
Požadované jazyky: Angličtina (Středně pokročilá), Čeština (Výborná)
Benefity: Mobilní telefon, Notebook, Flexibilní začátek/konec pracovní doby, Vzdělávací kurzy, školení, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas
Zařazeno: IS/IT: Správa systémů a HW, IS/IT: Vývoj aplikací a systémů, Technika a vývoj, Programátor, Správce operačních systémů a sítí, Databázový specialista, Support IS, Java vývojář, PHP vývojář
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek, práce na zkrácený úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva, práce na živnostenský list (IČO)
Zadavatel: Zaměstnavatel

NG Retail s.r.o., Marcela Medková
778 974 750
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.