Požadujeme
- vzdělání VŠ v oblasti sociální práce dle § 49 zák. 359/99 Sb.
- trestní bezúhonnost
- znalost problematiky sociálně právní ochrany dětí
- minimálně 3 roky odborné praxe v sociálních službách, práce s rodinami v konfliktu vítána
- schopnost samostatné i týmové práce
- osobnostní zralost a rozhodnost
- komunikační dovednosti a odolnost vůči stresu

Nabízíme
- spolupráci v menším přátelském kolektivu
- další profesní vzdělávání
- práci pod supervizí
- práce sociálního pracovníka na 0,5 pracovního úvazku

Náplň práce
- přímá práce s rodinami ve Službě pro rodinu a dítě se specializací - asistované kontakty dítěte s rodičem
- konzultace s rodiči a dětmi
- komunikace s OSPOD, se správními orgány, jinými odborníky a institucemi
- administrativa spojená s přímou prací s klienty

Společnost
Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze
Adresa
Belgická 374/22, Praha – Vinohrady
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná)
Zařazeno: Zdravotnictví a sociální péče, Sociální pracovník
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na zkrácený úvazek
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Nezisková organizace

Diakonie ČCE - Středisko křesťanské pomoci v Praze, Miriam Svobodová
777 734 179