Společnost se zahraniční účastí, sídlem v Benešově,přijme do svého mladého kolektivu:

KOORDINÁTOR SERVISNÍCH PRACÍ – SERVISNÍ TECHNIK

Náplň práce:

  • organizování a harmonogramy pravidelných servisních prohlídek, kontrol, revizí, záručních a pozáručních oprav
  • vedení evidence a aktualizace zařízení, termínů servisních prohlídek, revizí, oprav
  • výběrová řízení dodavatelů prací a služeb (poptávky, nabídky, jejich vyhodnocení a objednávky)
  • koordinace servisních prací (externích i interních)
  • úzká spolupráce s asistentkou servisního týmu
  • vedení a organizování práce servisních mechaniků
  • operativní řešení nahlášených závad
  • kontrola plnění termínů, rozsahu a kvality provedených prací
  • příprava podkladů k fakturaci
  • pravidelný kontakt se zákazníkem
  • příprava, evidence smluv a objednávek se zákazníky a dodavateli
  • vyhodnocení zakázek

Požadujeme:

  • SOU/SŠ vzdělání v oboru technického zařízení budov (TZB)
  • praxe a zkušenosti v oboru technické zařízení budov nebo elektro případně facility výhodou
  • orientace v technické dokumentaci vč. výkresové dokumentace
  • dobrá znalost práce na PC, programy MS Office (Outlook, Excel, Word)
  • řidičský průkaz skupiny B
  • organizační a komunikační schopnosti, flexibilita a zodpovědnost

Nabízíme:

  • motivující finanční ohodnocení dle dosaženého vzdělání a praxe
  • zajímavou a různorodou pracovní náplň
  • široké spektrum firemních benefitů
  • možnost dalšího vzdělávání
  • práci v dynamickém kolektivu
  • zázemí stabilní společnosti
  • nástup možný ihned/ dohodou
  • vhodné i pro absolventy, které rádi zaučíme
  • získání pracovních zkušeností u mezinárodní firmy se 100-letou tradicí v rámci celého holdingu

Společnost
Niersberger Instalace, s.r.o.
Adresa
Tyršova 2075, Benešov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Základní) nebo Němčina (Základní)
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Instalatér/topenář, Technik ve stavebnictví
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Niersberger Instalace, s.r.o., Jana Kněnická
317 721 741
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.