Pro posílení našeho týmu v externím skladu v Modlanech u Teplic hledáme kolegu/kolegyni na pozici

Vedoucí tiskařské linky

Pracovní náplň:

  • Spolupráce na instalaci tiskařské linky.
  • Odpovědnost za bezporuchový chod linky.
  • Zajištění pravidelné údržby linky.
  • Schopnost řešit operativní problémy (např. dodávky elektřiny, vody).
  • Schopnost určit technický problém linky, u externího dodavatele zajistit opravu / výměnu náhradního dílu, spolupracovat na opravě.
  • Koordinace činností s ostatními odděleními společnosti za účelem zajištění žádoucího výkonu, produktivity a kvality.
  • Vedení, motivace, hodnocení a kontrola výkonu podřízených pracovníků (skupina 2 – 5 zaměstnanců).
  • Spolupráce na náboru podřízených zaměstnanců.

Požadujeme:

  • praxe v oboru min. 3 roky
  • zkušenost s průmyslovým tiskem (např. roto, flexo, offset)
  • zkušenost s vedením lidí
  • SŠ vzdělání
  • alespoň mírně pokročilá znalost anglického jazyka
  • po dobu cca 6 měsíců od nástupu - zaškolení na tiskařských strojích Mondi Coating ve Štětí (nutnost trávit část pracovní doby ve Štětí, část v Modlanech)
  • dobré organizační schopnosti, systematičnost
  • samostatnost, spolehlivost, flexibilita, stresová odolnost
  • obětavost a loajalita

Nabízíme:

  • prostředí stabilní nadnárodní společnosti
  • základní mzda od 60.000,- Kč (v závislosti na zkušenostech) + prémie
  • atraktivní program zaměstnaneckých výhod (mobilní telefon, notebook, příspěvek na stravování, kulturu/sport/volný čas, příspěvek na dopravu, výuka cizích jazyků, firemní vzdělávání atd.)

Společnost
Mondi Coating Štětí a.s.
Adresa
Modlany
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Požadované jazyky: Angličtina (Mírně pokročilá)
Plat
Plat: 60 000 – 65 000 Kč / měsíc
Benefity: Bonusy/prémie, Mobilní telefon, Notebook, Příspěvek na penzijní/životní připojištění, Příspěvek na dopravu, Stravenky/příspěvek na stravování, Vzdělávací kurzy, školení, Kafetérie, Občerstvení na pracovišti, Příspěvek na sport/kulturu/volný čas, Zvýhodněné půjčky zaměstnancům, Zdravotní volno/sickdays, Firemní akce
Zařazeno: Vydavatelství, tisk a polygrafie, Výroba a průmysl, Tiskař, Vedoucí výroby
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu určitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Mondi Coating Štětí a.s., Miroslava Černá
725 874 357