Společnost se zahraniční účastí, sídlem v Benešově,přijme do svého mladého kolektivu:

PROJEKTANT technického zařízení budov

v oborech - vytápění, chlazení, vzduchotechnika, zdravotechnické instalace, zemní plyn

Náplň práce:

  • tvorba projektové dokumentace TZB (technického zařízení budov) nebo v jednotlivém oboru
  • technická podpora realizačního týmu
  • další administrativní a technická činnost spojená s projektováním TZB

Požadujeme:

  • SŠ vzdělání v oboru technické zařízení budov
  • pozitivně nastavené myšlení, touhu uspět, proaktivitu a iniciativu
  • znalost SW Autocad
  • uživatelská znalost práce na PC
  • ochota učit se novým věcem

 Výhodou bude, ale není podmínkou:

  • VŠ vzdělání v oboru technika prostředí staveb
  • autorizaci v oboru technika prostředí staveb
  • zkušenosti s Autocad, Protech nebo Revit
  • praxi v oboru TZB
  • znalost AJ/NJ

Nabízíme:

  • nadstandardní platové podmínky a benefity
  • zajímavou a různorodou pracovní náplň
  • odborné zaškolení a možnost dalšího vzdělávání
  • zaškolení práce v Revitu (3D projektování)
  • mobilní telefon
  • profesionální vybavení
  • občerstvení na pracovišti
  • firemní akce
  • nástup možný ihned/ dohodou
  • zázemí stabilní společnosti
  • získání pracovních zkušeností u mezinárodní firmy se 100-letou tradicí v rámci celého holdingu
  • spoluúčast na výstavbě strategických investičních projektů mezinárodní úrovně

Společnost
Niersberger Instalace, s.r.o.
Adresa
Tyršova 2075, Benešov
Požadované vzdělání: Středoškolské nebo odborné vyučení s maturitou
Zařazeno: Stavebnictví a reality, Projektant
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Niersberger Instalace, s.r.o., Jana Kněnická
317 721 741
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.