BioTech a.s., divize Buněčné biologie

Account manager pro buněčnou biologii

Do našeho obchodního týmu hledáme kolegu či kolegyni pro pozici juniorního prodejního manažera.

Co vás čeká:

- návštěvy a konzultace se zákazníky vedoucí k vyhledání nejvhodnějších produktů pro jejich potřeby s cílem prodeje

- následné uzavírání obchodních případů

- péče o stávající portfolio zákazníků se snahou o rozšíření

- komunikace se zahraničními dodavateli a jejich technickou podporou v AJ

- pravidelná školení

- organizace prezentací, seminářů a konferencí

Co požadujeme:

- VŠ v oboru biologie

- znalosti buněčné biologie výhodou

- ochotu učit se

- ŘP sk. B

- komunikaci v AJ slovně i písemně

- schopnost dobře prezentovat

Co nabízíme:

- možnost dalšího vzdělávání a karierního postupu

- přístup k unikátním technologiím a aplikacím

- fixní ohodnocení a aditivní složka přímo závislá na prodejním výkonu

- zázemí stabilní a perspektivní společnosti s 20letou tradicí

- služební auto, služební telefon a možnost home office

Společnost
GeneTiCA s.r.o.
Adresa
Brno
Požadované vzdělání: Vysokoškolské / univerzitní
Požadované jazyky: Čeština (Výborná), Angličtina (Středně pokročilá)
Benefity: Auto i pro soukromé účely, Provize z prodeje, Mobilní telefon, Notebook, Vzdělávací kurzy, školení, Možnost občasné práce z domova, Zahraniční pracovní cesty, Účast na zahraničních konferencích, Vyhrazený čas na inovace
Zařazeno: Prodej a obchod, Věda a výzkum, Account Manager
Typ pracovního poměru
Typ pracovního poměru: Práce na plný úvazek
Délka pracovního poměru
Délka pracovního poměru: Na dobu neurčitou
Typ smluvního vztahu
Typ smluvního vztahu: pracovní smlouva
Zadavatel: Zaměstnavatel

Pozice je vhodná i pro absolventy.

BioTech a.s., Jana Krábková
+420 731 426 045
Máte šanci! Na tuto nabídku zatím odpověděli méně než 4 lidé.